Facebook

Bullet RO-90 mm srebrny

Producent: Rocks-Off, Kategoria: Stymulatory łechtaczki
rocks_off_ro_90_mm_10_speed_silver_chrome.jpg
rocks_off_ro_90_mm_10_speed_silver_chrome1.jpgrocks_off_ro_90_mm_10_speed_rose_gold1.jpg
Cena: 79,00
Dostępność: Wysyłka w 3 dni

Opis produktu

Bullet RO-90 mm w pięknym kolorze srebra to doskonały gadżet dla tych dziewczyn, które gustują w biżuterii i lubią mieć zabawki erotyczne zawsze pod ręką. Elegancki masażer łechtaczki swym kształtem przypomina szminkę, a w rzeczywistości jest maleństwem do wielokrotnych orgazmów! Jeśli szukasz idealnego prezentu pamiętaj, że najlepsze, co możesz podarować bliskiej osobie to rozkosz!

RO-90 mm to klasyczny wibrator marki Rocks-Off Ltd. w postaci tzw. „bulleta”. Choć posiada tylko 9 cm długości, oferuje niezwykle intensywne wibracje, które wyniosą Wasze doznania w sypialni na wyższy poziom. Możesz go używać samodzielnie lub z partnerem w trakcie stosunku. Zaostrzona końcówka umożliwia precyzyjną stymulację miejsc intymnych.

RO-90 mm jest zasilany jedną baterią typu AAA, który jest jednym z najpopularniejszych typów baterii, jakie się wykorzystuje. Jeśli przypadkiem bateria się rozładuje gdy Ty będziesz w nastroju na zabawę, nie ma problemu – z pewnością znajdziesz taką w swoim domu.

Dla wszystkich lubiących zabawę podczas kąpieli mamy dobrą wiadomość – RO-90 mm jest w pełni wodoszczelny.

Parametry techniczne:

  • kolor: srebrny
  • długość: 90 mm
  • zasilanie: 1 x bateria AAA (załączona do opakowania)
  • 3 poziomy prędkości i 7 programów wibracji
  • wodoszczelność

Rocks-Off Limited to jeden z wiodących producentów artykułów erotycznych na świecie i numer jeden na rynku europejskim, ceniony za innowacyjność i troskę o wysoką jakość wszystkich swoich produktów. Wszystko, co wychodzi spod szyldu tej brytyjskiej marki charakteryzuje elegancki design i wysoka funkcjonalność, dobrze służąc przez lata, co potwierdza wysoka sprzedaż. Najbardziej reprezentatywnym produktem Rocks-Off Ltd jest RO-80mm, wibrator typu bullet, którego ponad 5 milionów egzemplarzy znajduje się w rękach zadowolonych klientów. Nowoczesne kształty, najwyższej jakości materiały oraz unikalna kolorystyka składa się na bardzo atrakcyjną linię wzorniczą, będącą znakiem rozpoznawczym tej marki.

Opinie o produkcie

Nie dodano jeszcze opinii o tym produkcie. Bądź pierwsza.

Zaloguj się, aby móc dodawać opinie

Cena: 79,00
Dostępność: Wysyłka w 3 dni

Polecane produkty