Facebook

Dildo analno-waginalne Rombee

Rombee Dildo

Producent: Feelz Toys, Kategoria: Zabawki analne
Kulki_analne_Rombee.jpg
Cena: 79,00
Dostępność: Wysyłka w 7-14 dni

Opis produktu

Dildo Rombee jest gadżetem wielofunkcyjnym - może służyć do penetracji analnej i waginalnej. Jeśli odkryłaś już, jak przyjemna może być penetracja analna ale chciałbyś ją nieco urozmaicić, to dildo Rombee będzie świetnym wyborem. Z jego rozmiaru będą zadowolone osoby bardziej zaawansowane w sztuce greckiej miłości. Początkującym polecamy kulki analne Cogilia.

Dildo wykonany jest ze 100% silikonu medycznego, co czyni go bardzo bezpiecznym i higienicznym, a dodatkowo przyjemnie miękkim. Dildo pozbawiony jest ostrych krawędzi czy spoiw. Składa się z czterech połączonych kulek jednakowej wielkości. Kulki wspaniale masują i pieszczą ścianki pochwy lub odbytu. Jest to zupełnie inne doznanie, niż wkładanie sztucznego członka o jednolitej strukturze i gładkiej powierzchni.

Na końcu dildo znajduje się kółko, przez które możesz przełożyć palec. Ułatwi to Tobie lub Partnerowi wkładanie dildo i zapewni nad nim kontrolę.

Możesz używać samego dildo albo wspomagać się nim podczas stymulacji łechtaczki czy stosunku.

Pamiętaj żeby dokładnie umyć dildo przed i po każdym użyciu, najlepiej środkiem do dezynfekcji zabawek erotycznych. Szczególnie jeśli zamierzasz wkładać go i do odbyty i do pochwy. Przy zabawach z wszelkiego rodzaju akcesoriami analnymi koniecznie używaj lubrykantów, najlepiej na bazie wody (przy produktach wykonanych z silikonu nie powinno się używać silikonowych lubrykantów). Odbyt nie jest naturalnie nawilżany i wkładanie tam czegokolwiek, bez uprzedniego nawilżenia, może być mało przyjemne.

Materiał: 100% silikon medyczny.

Wymiary:

  • długość - 17,80 cm
  • średnica - 3,50 cm.

Kolor: różowy.

Dodatkowe informacje:

  • hipoalergiczny
  • bez zapachu
  • nieporowaty
  • elastyczny
  • wolny od szkodliwych ftalanów.

Wszystkie produkty Feelz Toys wykonane są ze 100% medycznego silikonu najwyższej jakości. Jest to materiał najbardziej bezpieczny z wszystkich materiałów używanych do produkcji zabawek erotycznych. Wykorzystuje się go również w przemyśle spożywczym i w opiece zdrowotnej.

Silikon w dotyku jest miękki jak skóra, szybko się nagrzewa i pozostaje ciepły dłużej niż inne materiały. Nie zawiera środków zmiękczających, jest bezzapachowy, bezsmakowy i nieporowaty (gładki). Dodatkowo jest hipoalergiczny i można go łatwo wyczyścić zwykłą wodą z mydłem.

Produkty Feelz Toys są jednymi z najbardziej innowacyjnych, przyjaznych środowisku i bezpiecznych zabawek erotycznych dostępnych obecnie na rynku. Wszystkie produkty zawierają certyfikat CE i spełniają wszystkie wymagania dyrektyw RoHS (Restriction of Hazardous Substances - Ograniczenie użycia substancji niebezpiecznych).

Produkty Feelz Toys, tak samo jak wszystkie produkty wykonane z silikonu należy używać wyłącznie z lubrykantami na bazie wody. Nie powinno się używać ich z lubrykantami silikonowymi, ponieważ w wyniku tarcia silikonu o silikon może dojść do uszkodzenia produktu.

Opinie o produkcie

Nie dodano jeszcze opinii o tym produkcie. Bądź pierwsza.

Zaloguj się, aby móc dodawać opinie

Cena: 79,00
Dostępność: Wysyłka w 7-14 dni

Polecane produkty