Facebook

Gra erotyczna Kochankowie

Producent: EnjoyLei, Kategoria: Gry Erotyczne
Gra_erotyczna_Kochankowie_01.jpg
Gra_erotyczna_Kochankowie_02.JPGGra_erotyczna_Kochankowie_04.jpgGra_erotyczna_Kochankowie_03.jpg
Cena: 35,00
Dostępność: Wysyłka w 3 dni

Opis produktu

Czujecie, że płomień namiętności w Waszym związku zaczyna powoli wygasać? Chcecie go podsycić ale nie wiecie, jak to zrobić? Odpowiedź kryje małe metalowe pudełko, w którym znajdziecie erotyczne zadania na cały rok. Zagrajcie w grę dla dwojga "Kochankowie" i obdarzcie swojego Partnera cotygodniową erotyczną niespodzianką!

Jak w to grać? Raz na tydzień (na zmianę) jedno z Was losuje jedną kartę. Panie losują kartę z napisem "Dla Niej", a Panowie z napisem "Dla Niego" :). Nie pokazujcie karty Partnerowi! Przygotujcie się solidnie do realizacji zadania i do dzieła! Możecie ustalić jeden dzień w tygodniu (np. w weekend, kiedy macie więcej wolnego czasu), w którym będziecie realizować wylosowane zadania. Macie jak w banku, że przez cały dzień Wasz Partner będzie myślał tylko o tym, jaka niespodzianka czeka go wieczorem :).

Gra świetnie sprawdza się w budowaniu i wzmacnianiu więzi między Kochankami oraz wspaniale urozmaica życie erotyczne. Nadaje się również na prezent dla przyszłej Panny Młodej (rok miodowy zamiast miesiąca, to kusząca perspektywa ;)) lub znajomej pary.

Zawartość:

  • 26 kart dla Niej
  • 26 kart dla Niego
  • metalowe pudełko do przechowywania
  • polska instrukcja.

Gra tylko dla osób dorosłych!

Opinie o produkcie

Nie dodano jeszcze opinii o tym produkcie. Bądź pierwsza.

Zaloguj się, aby móc dodawać opinie

Cena: 35,00
Dostępność: Wysyłka w 3 dni