Facebook

Gra erotyczna Sekrety Nocy Elite

Producent: EnjoyLei, Kategoria: Gry Erotyczne
Gra_erotyczna_Sekrety_Nocy_Elite_01.jpg
Gra_erotyczna_Sekrety_Nocy_Elite_06.JPGGra_erotyczna_Sekrety_Nocy_Elite_02.JPGGra_erotyczna_Sekrety_Nocy_Elite_03.JPGGra_erotyczna_Sekrety_Nocy_Elite_04.jpgGra_erotyczna_Sekrety_Nocy_Elite_05.jpg
Cena: 54,00
Dostępność: Wysyłka w 3 dni

Opis produktu

Szukacie pomysłu na spędzenie wieczoru tylko we dwoje w sposób, którego dotychczas nie próbowaliście? Lubicie wyzwania i dreszczyk emocji, jaki daje rywalizacja? Chcecie wprowadzić do sypialni nieco pikanterii i nowości? Gra Sekrety Nocy Elite jest dla Was!

W grze chodzi o to, żeby... wygrać :). Ale to nie sama wygrana jest ekscytująca, tylko sposób, w jaki się do niej dochodzi. W drodze do mety macie do pokonania dwie plansze pełne rozkosznych i zmysłowych zadań. Wraz z nimi będziecie pokonywać własną nieśmiałość, poszerzać swoje erotyczne horyzonty i przede wszystkim coraz bardziej kipieć z podniecenia. Jedna z głównych zasad gry brzmi - zero seksu aż do mety. Wytrzymacie? Zawsze możecie rzucić się na Partnera w trakcie rozgrywki mówiąc z niewinną miną "Przegrałam" ;).

Gra składa się z dwóch plansz, dwóch rodzajów kart z zadaniami i kilku rozkosznych dodatków. Pierwsza plansza - Flirt i Podniecenie - ma na celu Was rozgrzać i przygotować na wyzwania drugiej planszy - Ekstazy i Spełnienia. Zadania z kart Przyjemności są bardziej zmysłowe, romantyczne, subtelne. Za to te z kart Rozkoszy grzeszą pikanterią i dużą dawką erotyzmu. Przeczytajcie kilka poleceń, które znajdziecie na dołączonych kartach:

Przykładowa karta przyjemności dla Niej:
Zawiąż oczy partnerowi i skieruj jego ręce na wybrane miejsce na ciele. Jeżeli odgadnie co to za miejsce, ma prawo Cię tam pieścić. Jeżeli nie, daj mu klapsa.

Przykładowa karta rozkoszy dla Niego:
Czy lubisz, gdy Twoja Partnerka błaga o więcej? Zawiąż jej oczy, połóż na plecach i pieść jej łono: najpierw piórkiem, potem palcami.

Przykładowa karta rozkoszy dla Niej:
Czy chcesz zobaczyć rozpalonego do białości mężczyznę? Skrępuj ręce partnera z tyłu kajdankami, i posadź go na krześle. Gdy już będzie siedział nagi przed Tobą, pieść go i ocieraj się zmysłowo całym ciałem.

Jak widzisz polecenia na kartach wcale nie należą do grzecznych :).

Oprócz plansz i kart w grze znajdziecie kilka podniecających dodatków - piórko do łaskotania, koronkową opaskę na oczy i futerkowe kajdanki. Wszystkie gadżety będą wykorzystywane przez Was w trakcie gry ale mogą posłużyć również do zrealizowania Waszego własnego scenariusza na pikantny wieczór we dwóje.

Jak grać? To proste - rzucacie kostką i poruszacie pionkami po planszy. Na początku gracie na planszy Flirt i Podniecenie, a jak przejdziecie ją do końca - przewracacie na drugą stronę. Na planszy spotkacie różne polecenia do wykonania. Część z nich wymaga ciągnięcia karty i realizacji zadania tam opisanego. Wygrywa ten, kto pierwszy dotrze do mety, a nagrodą jest spełnienie reszty wieczoru według pomysłu i zachcianek zwycięzcy.

Zawartość:

 • dwustronna kolorowa plansza
 • 42 karty z zadaniami
 • koronkowa opaska na oczy
 • kajdanki z futerkiem (różowe albo czerwone)
 • piórko do łaskotania (czarne, fioletowe albo różowe)
 • pionki do gry
 • kostka
 • polska instrukcja.

Gra tylko dla osób dorosłych!

Opinie o produkcie

 • Świetna gra, dobrze wykonana, zabawna i podniecająca - czego można więcej oczekiwać:)?

  Mucha

Zaloguj się, aby móc dodawać opinie

Cena: 54,00
Dostępność: Wysyłka w 3 dni