Facebook

Konkurs - wygraj zestaw imprezowy na Wieczór Panieński

Wyniki konkursu na najciekawszy scenariusz na Wieczór Panieński już są! Wyłonienie tylko jednego Zwycięzcy, spośród wszystkich nadesłanych, fantastycznych pomysłów, było niezwykle trudne, dlatego zdecydowaliśmy się na przyznanie dwóch równorzędnych nagród :)). Zwyciężczyniami zostały:

  • Dorota Wais-Mikosz za gorący scenariusz w stylu Mexico,
  • Sylwia Witkowska za nostalgiczny scenariusz stylizowany na film "Noce i Dnie".

Gratulujemy Zwyciężczyniom!

W naszym konkursie nie ma przegranych - każda z osób, która spełniła warunki konkursu (wysłała swój scenariusz w określonym terminie oraz wyraziła zgodę na jego publikację na naszej stronie), dostanie drobny upominek - karty z zadaniami na Wieczór Panieński w domu!.

Nagrody będziemy wysyłać po 19.08.2012.

Zwycięskie scenariusze oraz najciekawsze, wybrane pomysły z nadesłanych na konkurs, już za kilka dni pojawią się na naszej stronie. Zachęcamy do ich przeczytania, może znajdziecie inspirację na swój Wieczór Panieński.

 

A poniżej dla przypomnienia zostawiamy zasady konkursu.

Organizujesz Wieczór Panieński i szukasz idealnego prezentu dla Panny Młodej, a do tego gadżetów, które sprawią, że to będzie niezapomniana impreza? Weź udział w naszym konkursie i wygraj:

1. Zestaw prezentowy "Długo i szczęśliwie" w kolorze czerwonym.

2. Gadżety imprezowe na Wieczór Panieński:

 

6 balonów 14" w kolorze fuksji z napisem "Wieczór Panieński" 6 seksownych balonów 14" w kolorze czarnym opaska w stylu pin-up z długim welonem dla Panny Młodej
6 opasek z różowymi kokardami z cekinami komplet 10 słomek penisków karty z zadaniami na Wieczór Panieński w domu

taśma z napisem "Gorączka z Panieńskiej Nocy"
seksowne świderki

Łączna wartość nagród, to aż 275 zł!

Co trzeba zrobić, żeby wygrać?

To proste! Wystarczy, że opiszesz najciekawszy scenariusz na Wieczór Panieński Twojej przyjaciółki/koleżanki/siostry. Napisz w jakim stylu odbyłby się taki wieczór, jakie atrakcje chciałabyś zapewnić, co byłoby do jedzenia, a co do picia. Może masz pomysł na ciekawe zadania dla Panny Młodej?

Panna Młoda jest miłośniczką Zmierzchu ;)? Opisz wieczór w stylu wampirzym. A może uwielbia czekoladę? Napisz jak urządziłabyś czekoladowy Wieczór Panieński. To oczywiście tylko nasze propozycje. Popuść wodze fantazji :)! Możecie zgłaszać również prace grupowe :).

Odpowiedzi wysyłajcie na maila: konkurs@frywolnie.pl
W mailu koniecznie zamieśćcie klauzulę: "Wyrażam zgodę na opublikowanie (w całości lub we fragmentach) mojego scenariusza na Wieczór Panieński, na stronach internetowych właściciela sklepu frywolnie.pl, firmy Axent.pl."

Nagrody :)

Najciekawszy naszym zdaniem scenariusz zostanie nagrodzony i opublikowany na frywolnie.pl! Wszystkie pozostałe, ciekawe scenariusze również umieścimy na naszej stronie, a ich autorki dostaną od nas drobne upominki. Dodatkowo, dla każdej uczestniczki konkursu przewidzieliśmy rabaty na zakupy na frywolnie.pl.

Terminy

Na scenariusze czekamy do 8 sierpnia 2012.

Wyniki ogłosimy do 12 sierpnia 2012.

Nagrody wyślemy Pocztą Polską lub kurierem na nasz koszt.

Powodzenia!