Facebook

Korek analny Bootie Fun Factory fioletowy mały

Producent: Fun Factory, Kategoria: Zabawki analne
Korek_analny_Bootie_Fun_Factory_fioletowy_01.jpg
Korek_analny_Bootie_Fun_Factory_fioletowy_02.jpg
Cena: 95,00
Dostępność: Wysyłka w 3 dni

Opis produktu

Korki analne stosuje się zazwyczaj w dwóch celach - stymulacji odbytu oraz przygotowania do seksu analnego. Noszenie korka rozluźnia zwieracze i przyzwyczaja do uczucia wypełnienia odbytu. Jest to dobry wstęp do analnych igraszek we dwoje. Z drugiej strony, samo trzymanie korka w odbycie może sprawić niesamowitą przyjemność. Niektórzy miłośnicy zabaw analnych noszą takie zatyczki nawet poza domem.

Korek jest dostosowany do męskiej i damskiej anatomii. Świetnie wpasowuje się w kształt odbytu i dobrze przylega. Mężczyzna, oprócz typowego pobudzenia analnego, odczuje dodatkową przyjemność z delikatnej stymulacji prostaty (dzięki specjalnemu wygięciu zatyczki). Bootie jest na tyle niewielki, że spokojnie mogą stosować go osoby początkujące.

Dildo Bootie jest zrobione z elastycznego ale wystarczająco twardego, przyjemnego w dotyku i hipoalergicznego 100% silikonu. Na końcu dilda znajdziesz poprzeczny stoper. Jego zadaniem jest zabezpieczenie zatyczki przed wciągnięciem przez odbyt.

Pamiętaj żeby dokładnie umyć korek przed i po każdym użyciu ciepłą wodą z mydłem. Jeśli zależy Ci na dodatkowej ochronie i lepszej dezynfekcji, użyj środka do czyszczenia zabawek erotycznych lub wygotuj korek przez kilka minut we wrzątku. Przy zabawach z wszelkiego rodzaju akcesoriami analnymi koniecznie używaj lubrykantów, najlepiej na bazie wody (przy produktach wykonanych z silikonu nie powinnaś używać silikonowych lubrykantów). Odbyt nie jest naturalnie nawilżany. Dla bezpieczeństwa i lepszego komfortu trzeba to nawilżenie zapewnić.

Materiał: 100% silikon medyczny.

Wymiary:

  • długość - 7,50 cm
  • średnica główki - 2,50 cm.

Kolor: fioletowy.

Dodatkowe informacje:

  • hipoalergiczny
  • bez zapachu
  • nieporowaty
  • wolny od szkodliwych ftalanów.

Opinie o produkcie

Nie dodano jeszcze opinii o tym produkcie. Bądź pierwsza.

Zaloguj się, aby móc dodawać opinie

Cena: 95,00
Dostępność: Wysyłka w 3 dni