Facebook

Kulki Gejszy Fascinate fioletowe

Fascinate - Purple

Producent: Vibe Therapy, Kategoria: Kulki gejszy
Kulki_Gejszy_Fascinate_fioletowe.jpg
Kulki_gejszy_Fascinate_fioletowe_02.jpgKulki_gejszy_Fascinate_fioletowe_03.jpg
Cena: 69,00
Dostępność: Wysyłka w 3 dni

Opinia naszej testerki

Kulki gejszy Fascinate można stosować zawsze i wszędzie. Dlaczego? Po prostu ich nie widać :). Podczas siedzącej pracy ściskasz kulki, o ile przypomnisz sobie o tym, że je masz ;). Tak naprawdę nie odczuwasz ich "obecności", gdy się nie poruszasz. Jeśli o tym nie pamiętasz, to i tak mięśnie zaciskają się na nich automatycznie. Przynajmniej odniosłam takie wrażenie :). Najprzyjemniejsze jest noszenie kulek Fascinate podczas spacerów - wówczas zaciskasz mięśnie na kulkach w obawie, żeby nie wypadły i jednocześnie czujesz wibracje. Wrażenie wypadania kulek okazuje się jednak złudne. Nie zauważyłam problemów z tym związanych (podczas bardziej intensywnego ruchu również). Początkowo uciążliwe dla mnie, a nawet bolesne okazało się wyjmowanie kulek. Myślę jednak, że to kwestia wprawy. Podczas wyjmowania ważne jest rozluźnienie mięśni. Przyjemnie jest, gdy w czynności wyjmowania kulek bierze udział partner. Wówczas wyjmowanie kulek... no cóż... staje się dość przyjemne i okazuje się doskonałym elementem gry wstępnej ;).
Zobacz inne przetestowane produkty...

Opis produktu

Przygotuj się na fascynującą zabawę i przyjemność z kulkami Fascinate firmy Vibe Therapy.

Kulki Fascinate wykonane są z wysokiej jakości silikonu medycznego ze wstawkami z bezpiecznego plastiku ABS. Na końcu jednej z kulek znajduje się wytrzymały silikonowy "ogonek", służący do wyjmowania kulek z pochwy. Dla łatwiejszej aplikacji możesz użyć lubrykantu na bazie wody. Pamiętaj, żeby nie używać lubrykantów silikonowych razem z akcesoriami wykonanymi z silikonu. Tarcie tego materiału o siebie może prowadzić do uszkodzenia zabawki.

Materiał: silikon medyczny i bezpieczny plastik ABS.

Wymiary:

 • długość - 20,50 cm (łącznie z "ogonkiem")
 • obwód -11,50 cm
 • średnica - 3,80 cm.

Zasilanie: naturalny ruch ciała.

Kolor: jasny fiolet.

Dodatkowe informacje:

 • hipoalergiczne
 • nieporowate
 • wodoodporne.

Kulki są łatwe w czyszczeniu. Wystarczy przemyć je ciepłą wodą z mydłem ale dla pewniejszego efektu użyj specjalnego środka do czyszczenia akcesoriów erotycznych. Pamiętaj żeby czyścić kulki przed i po każdym użyciu.

Do kulek Fascinate dołączona jest wygodna torebka do ich przechowywania.

Intymna siłownia

Kulki gejszy obok działania stymulującego mają również inną funkcję - wpływają pozytywnie na Twoje zdrowie intymne.

Najbardziej popularnym zastosowaniem kulek gejszy są ćwiczenia mięśnia dna miednicy, tzw. mięśnia Kegla. Jeśli nie wiesz gdzie ten mięsień się znajduje, to najłatwiej możesz go namierzyć podczas siusiania. Spróbuj powstrzymać strumień moczu - właśnie wtedy go używasz.

Wyćwiczony mięsień Kegla:

 • ułatwia kobiecie osiągnięcie orgazmu pochwowego
 • intensyfikuje doznania mężczyzny podczas stosunku (czuje, że pochwa partnerki ciaśniej obejmuje jego penisa)
 • zapobiega problemom nietrzymania moczu i wypadania macicy
 • ułatwia poród
 • pozwala na szybszy powrót do formy po porodzie.

Ćwiczenie mięśnia Kegla polega na jego rytmicznym zaciskaniu (na ok. 5 sekund) i rozluźnianiu. O wiele łatwiej będzie Ci ćwiczyć jeśli włożysz do pochwy przedmiot, który będziesz mogła ściskać. Do tego celu świetnie nadają się kulki gejszy.

Pożądany ciężar

Kulki gejszy nie posiadają mechanizmu wibrującego. To, co czynie je niezwykłym przedmiotem, to małe ciężarki znajdujące się wewnątrz obydwu kulek.
Ciężarki, wprawiane w wibracje w trakcie Twojego ruchu, powodują delikatne obijanie się kulek o ścianki pochwy. Wpływa to na złudne uczucie wypadania kulek. Mięśnie pochwy reagują na to uczucie automatycznymi skurczami, które trenują mięsień Kegla.
"Skutkiem ubocznym" wibracji jest subtelna przyjemność odczuwana przez większość Kobiet.
Kulki drgają tylko podczas ruchu, dlatego zalecamy dowolny ale niezbyt intensywny wysiłek fizyczny. Możesz spacerować, chodzić po schodach, sprzątać...

Opinie o produkcie

Nie dodano jeszcze opinii o tym produkcie. Bądź pierwsza.

Zaloguj się, aby móc dodawać opinie

Cena: 69,00
Dostępność: Wysyłka w 3 dni

Polecane produkty