Facebook

Kulki analne Bendy Beads Fun Factory czarne

Producent: Fun Factory, Kategoria: Zabawki analne
Kulki_analne_Bendy_beads_czarne_02.jpg
Kulki_analne_Bendy_beads_czarne_01.jpgKulki_analne_Bendy_beads_czarne_03.jpgKulki_analne_Bendy_beads_czarne_04.jpgf273ac194e922a54bf0b8ae80e300492.jpg
Cena: 99,00
Dostępność: Wysyłka w 5-7 dni

Opis produktu

Jeśli nigdy nie uprawiałaś seksu analnego ale korci Ci, żeby spróbować, albo właśnie masz za sobą pierwszy, udany raz i chciałbyś zagłębić się w ten typ miłości, polecamy Ci kulki analne Bendy Beads. Ich rozmiar jest dopasowany do potrzeb osób początkujących i średniozaawansowanych. Świetna jakość wykonania, miękki, przyjemny materiał, odpowiednia elastyczność i wygodny uchwyt przyniosą Ci wiele ekscytujących chwil z kulkami Bendy Beads.

Sznurek składa się z pięciu eliptycznych "kulek - perełek" o różnej wielkości. Pierwsza, najmniejsza kulka ma ok. 2 cm szerokości, a ostatnia, największa ok. 3,2 cm szerokości. Na początku możesz wkładać tylko dwie-trzy perełki, a po oswojeniu się z całym gadżetem, używać już wszystkich pięciu kulek. Pierwsza kulka jest owalnie zakończona, co ułatwi Ci włożenie całego sznurka.

Na końcu sznurka znajduje się kółko - uchwyt służący do trzymania całego sznurka. Przełóż palec przez uchwyt w trakcie używania kulek, żeby zapobiec "zassaniu" kulek do środka przez naturalny odruch zwieracza.

Kulki wykonane są ze 100% hipoalergicznego silikonu medycznego, co czyni je bardzo bezpiecznymi i higienicznymi, a dodatkowo elastycznymi, miękkimi i przyjemnymi w dotyki. Kulki nie mają spoiw, dzięki czemu nie grozi Ci skaleczenie.

Możesz używać samych kulek albo wspomagać się nimi podczas stymulacji łechtaczki czy stosunku.
Nasza rada - kiedy będziesz czuła, że zbliżasz się do punktu kulminacyjnego, wyciągnij kulki w miarę szybkim ruchem. Dzięki tej czynności Twoje doznania znacznie się spotęgują.

Pamiętaj żeby dokładnie umyć kulki przed i po każdym użyciu ciepłą wodą z mydłem. Jeśli zależy Ci na dodatkowej ochronie i lepszej dezynfekcji, użyj środka do czyszczenia zabawek erotycznych lub wygotuj kulki przez kilka minut we wrzątku. Przy zabawach z wszelkiego rodzaju akcesoriami analnymi koniecznie używaj lubrykantów, najlepiej na bazie wody (przy produktach wykonanych z silikonu nie powinno się używać silikonowych lubrykantów). Odbyt nie jest naturalnie nawilżany i wkładanie tam czegokolwiek, bez uprzedniego nawilżenia, może być mało przyjemne.

Materiał: 100% silikon medyczny.

Wymiary:

  • długość - 26,50 cm
  • długość wkładana - 19 cm
  • średnica (kulki mają przekrój eliptyczny, są to więc dane przybliżone) najmniejszej kulki - ok. 2 cm
  • średnica największej kulki - ok. 3,2 cm.

Kolor: czarny.

Dodatkowe informacje:

  • elastyczne
  • hipoalergiczne
  • bez zapachu
  • nieporowate
  • wolne od szkodliwych ftalanów.

Opinie o produkcie

Nie dodano jeszcze opinii o tym produkcie. Bądź pierwsza.

Zaloguj się, aby móc dodawać opinie

Cena: 99,00
Dostępność: Wysyłka w 5-7 dni

Polecane produkty