Facebook

Kulki analne Cogilla

Cogilia Anal Beads

Producent: Feelz Toys, Kategoria: Zabawki analne
Kulki_analne_Cogilla.jpg
Cena: 59,00
Dostępność: Wysyłka w 3 dni

Opis produktu

Seks analny jest jednym z najbardziej tajemniczych i niezgłębionych aspektów życia erotycznego Polaków. Według różnych źródeł, styczność z tym typem stosunku miało od kilku do kilkunastu procent kobiet i mężczyzn. Miało styczność wcale nie oznacza, że uprawia go regularnie. Istnieje tyle samo opini na temat przyjemności, jakie można czerpać z miłości analnej, jak i przekonań, że nie jest to ani przyjemne ani podniecające. Te opinie różnią się oczywiście w zależności od doświadczeń osób je wypowiadających. Jeśli tylko pierwsze stosunki analne są delikatne i przeprowadzone z wyczuciem, może to być nowe, wspaniałe doznanie.

Jeśli nigdy nie uprawiałaś seksu analnego ale korci Ci, żeby spróbować, albo właśnie masz za sobą pierwszy, udany raz i chciałbyś zagłębić się w ten typ miłości, polecamy Ci kulki analne Cogilla. Dzięki niewielkim gabarytom są świetne dla osób początkujących.

Kulki wykonane są ze 100% silikonu medycznego, co czyni je bardzo bezpiecznymi i higienicznymi, a dodatkowo przyjemnie miękkimi. Kulki nie mają łączeń, dzięki czemu nie grozi Ci skaleczenie. Pierwsza kulka jest owalnie zakończona, co ułatwi Ci włożenie całego sznurka. Kolejne kulki są coraz większe, dzięki czemu Twoja przyjemność wzrasta stopniowo.

Na końcu sznurka znajduje się kółko zabezpieczające, przez które musisz przełożyć palec w trakcie wkładania kulek. Jest to bardzo ważne, bo naturalny odruch zwieraczy może spowodować, że kulki zostaną "zassane" do środka i ciężko będzie je wyjąć.

Możesz używać samych kulek albo wspomagać się nimi podczas stymulacji łechtaczki czy stosunku.
Nasza rada - kiedy będziesz czuła, że zbliżasz się do punktu kulminacyjnego, wyciągnij kulki dosyć szybkich ruchem. Dzięki tej czynności Twoje doznania znacznie się spotęgują.

Pamiętaj żeby dokładnie umyć kulki przed i po każdym użyciu, najlepiej środkiem do dezynfekcji zabawek erotycznych. Przy zabawach z wszelkiego rodzaju akcesoriami analnymi koniecznie używaj lubrykantów, najlepiej na bazie wody (przy produktach wykonanych z silikonu nie powinno się używać silikonowych lubrykantów). Odbyt nie jest naturalnie nawilżany i wkładanie tam czegokolwiek, bez uprzedniego nawilżenia, może być mało przyjemne.

Materiał: 100% silikon medyczny.

Wymiary:

  • długość - 24,50 cm
  • obwód (najszerszej kulki) - ok. 10 cm.

Kolor: fioletowy.

Dodatkowe informacje:

  • hipoalergiczne
  • bez zapachu
  • nieporowate
  • wolne od szkodliwych ftalanów.

Wszystkie produkty Feelz Toys wykonane są ze 100% medycznego silikonu najwyższej jakości. Jest to materiał najbardziej bezpieczny z wszystkich materiałów używanych do produkcji zabawek erotycznych. Wykorzystuje się go również w przemyśle spożywczym i w opiece zdrowotnej.

Silikon w dotyku jest miękki jak skóra, szybko się nagrzewa i pozostaje ciepły dłużej niż inne materiały. Nie zawiera środków zmiękczających, jest bezzapachowy, bezsmakowy i nieporowaty (gładki). Dodatkowo jest hipoalergiczny i można go łatwo wyczyścić zwykłą wodą z mydłem.

Produkty Feelz Toys są jednymi z najbardziej innowacyjnych, przyjaznych środowisku i bezpiecznych zabawek erotycznych dostępnych obecnie na rynku. Wszystkie produkty zawierają certyfikat CE i spełniają wszystkie wymagania dyrektyw RoHS (Restriction of Hazardous Substances - Ograniczenie użycia substancji niebezpiecznych).

Produkty Feelz Toys, tak samo jak wszystkie produkty wykonane z silikonu należy używać wyłącznie z lubrykantami na bazie wody. Nie powinno się używać ich z lubrykantami silikonowymi, ponieważ w wyniku tarcia silikonu o silikon może dojść do uszkodzenia produktu.

Opinie o produkcie

Nie dodano jeszcze opinii o tym produkcie. Bądź pierwsza.

Zaloguj się, aby móc dodawać opinie

Cena: 59,00
Dostępność: Wysyłka w 3 dni