Facebook

Kulki gejszy Luna Mini

Producent: Lelo, Kategoria: Kulki gejszy
Kulki_gejszy_lelo_luna_mini_05.jpg
Kulki_gejszy_lelo_luna_mini_01.jpgKulki_gejszy_lelo_luna_mini_04.jpgKulki_gejszy_lelo_luna_mini_03.jpgKulki_gejszy_lelo_luna_mini_02.jpg
Cena: 215,00
Dostępność: Wysyłka w 3 dni

Opis produktu

Kulki gejszy Luna Mini, to mniejsza wersja bestsellerowych kulek Luna - jednego z najlepszych systemów do ćwiczeń mięśnia Kegla. Kulki w wersji Mini zostały stworzone z myślą o Kobietach przed 30-tym rokiem życia oraz tych, które nie rodziły jeszcze dzieci. Kulki Luna Mini polecamy również Kobietom, które pierwszy raz stykają się z kulkami gejszy i obawiają się problemów z aplikacją większych kulek (szczególnie przy mało rozciągniętych mięśniach pochwy). Mimo swojego mniejszego rozmiaru kulki gejszy Luna Mini nie straciły na wadze. Ich ciężar jest dokładnie taki sam, jak większej wersji kulek. A to wszystko po to, by ćwiczenia mięśnia Kegla były jak najbardziej efektywne.

Księżycowy wynalazek

W opakowaniu znajdziesz 4 kulki wraz z silikonową osłonką. Kulki jasnoróżowe są lżejsze, ważą ok. 28 gram każda, a kulki jasnoniebieskie, cięższe, ok. 37 gram każda. Dzięki temu możesz dowolnie konfigurować swojego sekretnego pomocnika. Możesz:

 1. Zacząć od lżejszych kulek, a wraz ze wzmocnieniem mięśnia Kegla wymienić je na cięższe.
 2. Najpierw włożyć tylko różowe kulki, później jedną różową i jedną niebieską, a na końcu dwie niebieskie.
 3. Zmieniać ich miejsce - cięższa na przodzie, lżejsza z tytułu i na odwrót.
 4. Nosić tylko jedną kulkę na raz (np. na samym początku wzmacniania mięśni Kegla tylko różową kulkę). Jedna różowa i jedna niebieska kulka mają przytwierdzone sznureczki dla łatwiejszego ich wyjmowania.

Masz wiele możliwości i tylko od Ciebie i Twoich potrzeb zależy, którą opcję wybierzesz.

Kulki Luna wykonane są z bezpiecznego dla ciała plastiku, a osłonka, do której je wkładasz z miękkiego i higienicznego silikonu. Dla łatwiejszej aplikacji możesz użyć lubrykantu na bazie wody. Pamiętaj, żeby nie używać lubrykantów silikonowych razem z akcesoriami wykonanymi z silikonu. Tarcie tego materiału o siebie może prowadzić do uszkodzenia zabawki.

Wysoka jakość wykonania oraz piękne opakowanie sprawiają, że kulki Luna są świetnym pomysłem na prezent dla koleżanki, żony, narzeczonej, dziewczyny.

Zawartość:

 • silikonowa osłonka
 • 2 jasnoróżowe kulki
 • 2 jasnoniebieskie kulki
 • satynowy woreczek do przechowywania.

Materiał: silikon medyczny, plastik, nylon (sznureczki).

Wymiary:

 • długość osłonki - 7,50 cm
 • obwód kulki - 9,11 cm
 • średnica kulki - 2,90 cm
 • waga - kulki jasnoróżowe - ok. 28 g, kulki jasnoniebieskie - ok. 37 g.

Zasilanie: naturalny ruch ciała.

Kolor: biały/jasnoróżowy/jasnoniebieski.

Dodatkowe informacje:

 • hipoalergiczne
 • wolne od szkodliwych ftalanów i lateksu
 • nieporowate.

Kulki są łatwe w czyszczeniu. Wystarczy przemyć je ciepłą wodą z mydłem ale dla pewniejszego efektu użyj specjalnego środka do czyszczenia akcesoriów erotycznych. Dla dokładniejszej higieny wyjmij plastikowe kulki z silikonowej osłonki i myj je osobno. Pamiętaj żeby czyścić kulki przed i po każdym użyciu. Możesz również wyparzyć kulki we wrzątku, szczególnie dla zachowania odpowiedniej higieny sznureczków (maksymalnie przez 5 minut, pilnując, żeby ani kulki ani osłonka nie dotykały brzegów/dna garnka, najlepiej polewaj je z góry wrzącą wodą).

Obejrzyj film

Opinie o produkcie

Nie dodano jeszcze opinii o tym produkcie. Bądź pierwsza.

Zaloguj się, aby móc dodawać opinie

Cena: 215,00
Dostępność: Wysyłka w 3 dni

Polecane produkty