Facebook

Kulki gejszy do ćwiczeń mięśni Kegla Je Joue Ami+ fioletowe

Producent: Je Joue, Kategoria: Kulki gejszy
Kulki_gejszy_do_cwiczen_miesni_Kegla_Je_Joue_Ami_plus_fioletowe_03.jpg
Kulki_gejszy_do_cwiczen_miesni_Kegla_Je_Joue_Ami_plus_fioletowe_01.jpg
Cena: 99,00
Dostępność: Wysyłka w 3 dni

Opis produktu

Kulki gejszy do ćwiczeń mięśni Kegla Je Joue Ami+ można nazwać kulkami następnymi :). Są to kulki do stosowania po przejściu wszystkich trzech etapów z zestawem progresywnych kulek Je Joue Ami. Ami+ polecamy tylko osobom zaawansowanym. Są twarde, nieduże i ciężkie, co sprawia, że będą idealne do dalszych ćwiczeń mięśni, które zostały już odpowiednio wytrenowane, oraz do podtrzymania efektów ćwiczeń.

Kulki wielkością przypominają ostatnią kulkę z progresywnego zestawu Ami, ale są od nich znacznie cięższe (136g - Ami+ oraz 106g - Ami). Są to najcięższe kulki w naszej ofercie i prawdopodobnie również najcięższe kulki do ćwiczeń mięśni Kegla na rynku. Możesz ich używać również wtedy, jeśli wcześniej stosowałaś inny zestaw kulek, np. Emigi kulki ciężkie.

Kulki gejszy Ami+ zostały wykonane ze 100% bezpiecznego dla ciała silikonu. W dotyku są miękkie i aksamitne. Z silikonu wykonano również sznureczek, który ułatwia wyjęcie kulek z pochwy. Zapewnia to maksymalną higienę i bezpieczeństwo użytkowania kulek. W miejscu połączenie sznureczka z kulkami zamiast silikonu jest plastik ABS - również bezpieczny, higieniczny i nieporowaty materiał.

Używanie kulek będzie znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze z odrobiną lubrykantu na bazie wody. Wystarczy kropla nałożona na szczyt kulki, a następnie po niej rozprowadzona. Dla łatwiejszej aplikacji możesz nanieść również nieco żelu na wejściu do pochwy. Pamiętaj, żeby unikać lubrykantów silikonowych w kontaktach z akcesoriami wykonanymi z silikonu. Tarcie tego materiału o siebie może zniszczyć kulki.

Zawartość:

  • podwójne kulki Ami+

Materiał: 100% silikon, aksamitne wykończenie + plastik ABS.

Wymiary:

  • maksymalna średnica - 2,71 cm
  • długość bez sznureczka - 6,88 cm
  • długość ze sznureczkiem - 14,31 cm
  • waga - 136 g.

Zasilanie: naturalny ruch ciała.

Kolor: fioletowy.

Dodatkowe informacje:

  • hipoalergiczne
  • wolne od szkodliwych ftalanów i lateksu
  • nieporowate.

Obejrzyj film

Opinie o produkcie

Nie dodano jeszcze opinii o tym produkcie. Bądź pierwsza.

Zaloguj się, aby móc dodawać opinie

Cena: 99,00
Dostępność: Wysyłka w 3 dni

Polecane produkty