Facebook

Kup prezent na Panieński - karty i pakowanie gratis!

Szukasz prezentu na Wieczór Panieński? W naszym sex shopie dla kobiet Frywolnie.pl znajdziesz dużo oryginalnych pomysłów na zmysłowe, erotyczne prezenty, które przypadną do gustu każdej Pannie Młodej.

Zobacz nasze propozycje prezentów na Wieczory Panieńskie.

Promocja!

Kup prezent/prezenty na Wieczór Panieński za minimum 149,00 zł, a dostaniesz gratis:

  1. Jeden z dwóch zestawów kart (do gry w domu lub w klubie) z zadaniami na Wieczór Panieński.
  2. Ozdobne pakowanie prezentu.

Żeby otrzymać gratisy napisz, w trakcie składania zamówienia, w polu Informacje dodatkowe formularza hasło "Wieczór Panieński" oraz jaki zestaw kart wybierasz (do gry w domu czy w klubie).

Karty, to zestaw 12 lub 13 zabawnych i odważnych zadań dla przyszłej Panny Młodej i gości na Panieńskim. Po wykonaniu wszystkich zadań pozostałe Uczestniczki Wieczoru poświadczają, że Panna Młoda zdała egzamin z dobrej zabawy. Dużo śmiechu i szalony Wieczór gwarantowane :).

Ozdobne pakowanie prezentów obejmuje zapakowanie akcesoriów kupionych w naszym sex shopie w przeźroczystą folię (celofan) z ozdobnymi sizalowymi nitkami albo w białą organzę (mniejsze przedmioty). Prezent związujemy śliczną różową wstążką. Jeśli każdy przedmiot ma być zapakowany osobno, to prosimy o taką informację.

Każdy produkt, po zapakowaniu w ozdobne opakowanie, umieszczamy w zwykłym kartonowym pudełku i zabezpieczamy na czas dostawy (folia bąbelkowa i pianki wypełniające). Prezenty nie są dodatkowo pakowane w czarną folię stretch - mogłoby to uszkodzić ozdobne opakowanie. Jeśli jednak bardzo zależy Ci na dodatkowej dyskrecji, to na Twoje życzenie obłożymy prezent czarną folią stretch (napisz nam o tym w trakcie składania zamówienia).

Prezent możesz odebrać osobiście w naszym biurze w Warszawie (dzięki czemu zaoszczędzisz na kosztach wysyłki). Prosimy tylko o kontakt (tel.: 504-86-19-96 lub e-mail: sklep@frywolnie.pl) przed złożeniem zamówienia.

Zobacz jak wyglądają karty, które dostaniesz w prezencie.


Karty do gry w domu (12 szt.)
Karty do gry w klubie (13 szt.)