Facebook

Lubrykant do użytku z seks-akcesoriami Frolic Pink

Frolic Lubricant - 100 ml

Producent: Pink, Kategoria: Żele nawilżające
Lubrykant_do_stosowania_z_seks_zabawkami_Frolic_Pink.jpg
Cena: 49,00
Dostępność: Wysyłka w 7-14 dni

Opis produktu

Prawidłowe nawilżenie okolic intymnych może znacznie podnieść komfort i przyjemność płynącą z używania akcesoriów erotycznych w trakcie penetracji oraz stymulacji zewnętrznej. Do tego celu został stworzony lubrykant Frolic, oparty na bazie wody.

Frolic świetnie nadaje się do użytku z wszelkiego typu akcesoriami (wibratory, kulki gejszy, stymulatory łechtaczki itp.), wykonanymi z każdego materiału (silikon, plastik ABS, itp.). Jest na tyle gęsty, że po nałożeniu na zabawkę, otacza ją cienką powłoczką i zostaje na niej w trakcie całej zabawy.
Dzięki zawartości wyciągu z pestek grejpfruta ma dodatkowe działanie przeciwgrzybiczne, antybakteryjne i antywirusowe, które chroni narządy intymne przed infekcjami.

Wystarczy niewielka ilość lubrykantu Frolic żeby cieszyć się długotrwałym nawilżeniem. Dzięki wygodnej pompce jego dozowanie jest proste i bardzo higieniczne.

Pojemność: 100 ml.

Skład: Water, Hydroxyethylcellulose, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Propylene glycol, PEG-8, Grapefruit Seed Extract, Polyethylene Polymer.

Zapach/kolor: bezzapachowy, przejrzysty.

Dodatkowe informacje:

  • do użytku z akcesoriami erotycznymi
  • na bazie wody
  • bez gliceryny
  • nie pozostawia plam
  • nie klei się.

Opinie o produkcie

  • Zdecydowanie bardzo trafiony zakup, żel jest wygodny w użyciu, ma idealną konsystencję, a dodatkowo nie podrażnia, a mam bardzo wrażliwą skórę.

    Kattie

Zaloguj się, aby móc dodawać opinie

Cena: 49,00
Dostępność: Wysyłka w 7-14 dni

Polecane produkty