Facebook

Marzec miesiącem Kobiet

 

W marcu świętujemy nie tylko początek jednego z najpiękniejszych miesięcy w roku, ale również dzień wszystkich Kobiet. W tym roku chcemy uczcić Dzień Kobiet w wyjątkowy sposób i cały marzec ogłaszamy Miesiącem Kobiet! Sprawdź jakie niespodzianki przygotowaliśmy z tej okazji:

Promocje

Przez cały marzec wszystkie żele nawilżające przeznaczone specjalnie dla Kobiet kupisz z rabatem 10%. Tutaj pełna lista produktów w promocji >>

Gratisy

  1. Przy zakupie kulek gejszy za min. 99 zł dostaniesz zestaw pielęgnacyjny, w którego skład wchodzą: saszetka z żelem nawilżającym na bazie wody, chusteczka do pielęgnacji akcesoriów intymnych lub saszetka z żelem intymnym (w zależności od dostępności) oraz prezerwatywa Pasante Sensitive.
  2. Do każdego olejku do masażu, świeczki do masażu lub czekolady do ciała marki Bijoux Indiscrets dostaniesz próbkę (3 ml) olejku do masażu Bijoux Indiscrets Light my fire.

Konkurs

W marcu na naszym profilu na FB zaproponujemy Wam nowy konkurs z fantastyczną nagrodą do wygrania! Śledźcie nasz profil - zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.

Nowe produkty

Przez cały marzec będziemy dodawać do oferty nowe produkty, przeznaczone specjalnie dla kobiet. Już teraz możecie kupić w naszym sklepie nowe kulki gejszy i wibratory, a będzie tego więcej! Wszystkie nowości znajdziesz tutaj >>

Wszystkie promocje ważne do 31.03.2016 lub do wyczerpania zapasów.


Zachęcamy do korzystania z promocji i świętowania Miesiąca Kobiet razem z nami :).