Facebook

Masażer Tori

Producent: Iroha by Tenga, Kategoria: Stymulatory łechtaczki
iroha_by_tenga_tori_vibrator_01.jpg
iroha_by_tenga_tori_vibrator_02.jpgiroha_by_tenga_tori_vibrator_03.jpgiroha_by_tenga_tori_vibrator.jpgiroha_by_tenga_tori_vibrator_05.jpgiroha_by_tenga_tori_vibrator_04.jpgiroha_kv4.jpg
Cena: 449,00
Dostępność: Wysyłka w 48h

Opis produktu

Znane ze swojej frywolności i rezolutności ptaszki Tori są od dawien dawna przedmiotem badań ornitologów. Ich rozkoszne śpiewy godowe sprawiają, że wszystkie ssaki na wyspach Archipelagu Orgazmicznego budzą się z letargu i rozpoczynają swój miłosny taniec dla Bogini Rozkoszy. Jeśli zdarzy się tak, że śpiewy te usłyszą przebywający na wyspie ludzie, ich również przepełni chęć do rytualnych igraszek. Tori bowiem, to ptaszyna niepozorna, ale bardzo świadoma w swoich działaniach. Nie sposób oprzeć się jej urokowi.

Innowacyjna technologia stojąca za iroha+ to krok milowy w dziedzinie zabawek dla dorosłych. Iroha w produkcji swoich gadżetów wykorzystuje wyłącznie aksamitnie gładkie w dotyku, bezpieczne dla zdrowia materiały oraz wyjątkowo mocny silnik, z całkowicie nowym rytmem pracy. To wszystko kryje się w designerskich kształtach, które zapewniają nie tylko zmysłowe doznania, ale także dyskrecję, ponieważ Iroha na pierwszy rzut oka w ogóle nie przypomina gadżetu erotycznego.

TORI – elegancki masażer w kształcie uroczego ptaszka. Idealnie mieści się w dłoni, a jego wyraźne kontury zapewniają rozkosz uwolnioną podczas kontaktu z ciałem.

Aksamitnie miękki silikon medyczny, którym pokryte są produkty iroha+ jest niezwykle przyjemny w kontakcie z ciałem. Produkty iroha+ mają wyjątkowo mocny silnik, który pracuje w dwóch różnych rytmach i pięciu programach intensywności. Wodoodporny design pozwala na cieszenie się przyjemnymi doznaniami w kąpieli i pod prysznicem, a także ułatwia czyszczenie. Silikon ten dodatkowo ma właściwości odtrącające kurz, dzięki czemu Twoja zabawka zawsze będzie gotowa do działania. Prosty interfejs oparty na dwóch przyciskach pozwala na intuicyjnie proste sterowanie zabawką.

Zabawka zasilana jest akumulatorem. Do opakowania dołączono case służący do ładowania i przechowywania zabawki.

Parametry techniczne:

materiał: aksamitnie gładki silikon medyczny bez dodatku ftalanów

kolor: bordowy

ilość programów wibracji: 2

ilość poziomów intensywności wibracji: 5

wodoodporność

Obejrzyj film

Opinie o produkcie

Nie dodano jeszcze opinii o tym produkcie. Bądź pierwsza.

Zaloguj się, aby móc dodawać opinie

Cena: 449,00
Dostępność: Wysyłka w 48h