Facebook

Mgiełka do ciała Bijoux Indiscrets - Aphrodisia

Producent: Bijoux Indiscrets, Kategoria: Kosmetyki erotyczne
1323.jpg
768.jpg
Cena: 124,00
Dostępność: Wysyłka w 3 dni

Opis produktu

Na toaletce frywolnej dziewczyny zawsze znajdzie się ten jeden zapach zarezerwowany na gorące wieczory we dwoje. Doskonale wie o tym Bijoux Indisrets i specjalnie na te okazje stworzył zapach inspirowany francuskim buduarem - APHRODISIA. Elegacki czarny flakon z pompką w stylu retro ukrywa zmysłowe połączenie najwspanialszych kwiatowych nut, bo nic tak nie dodaje kobiecości jak mikstura naturalnych afrodyzjaków jakimi są jaśmin, dzika róża i ylang-ylang. Aprhodisia rozpali zmysły przed randką oraz wprowadzi we wspaniały romantyczny nastrój.

Aphrodisia to luksusowa mgiełka do ciała od Bijoux Indiscrets. Jej tajemnicza formuła przesiąknięta jest wyjątkowymi aromatami naturalnych afrodyzjaków, między innymi dzikiej róży, jagodlinu wonnego i jaśminu. Dostępne w niezwykle gustownym flakoniku z rozpylaczem, świetnie sprawdzi się jako rozbudzający wyobraźnię romantyczny prezent.

Nuty zapachowe:

  • Jaśmin
  • Róża
  • Ylang-ylang

Pojemność:

100 ml

Czas trwałości:

36 miesięcy

Miłość i pasja zawsze idą w parze, przez co bardzo trudno je rozdzielić. Jeśli miłość jest potrzebna do naszego życia, pasja jest czymś niezbędnym. Miłość daje znaczenie temu, co robimy, inspiruje nas by iść do przodu, sprawia że jesteśmy silni lub czyni nas bezbronnymi. Pasja zaś jest energią, która pochodzi ze środka nas samych, pozwala nam oddać się w całości pracy i zajęciom które lubimy i przenosi nas do innego świata wtedy, gdy pojawia się w naszym prywatnym życiu. Tworząc nieuchwytną nić porozumienia pomiędzy partnerami, scala nasze związki z innymi ludźmi. Miejsce, w którym miłość i pasja łączą się w jedność, to właśnie Bijoux Indiscrets.

Opinie o produkcie

Nie dodano jeszcze opinii o tym produkcie. Bądź pierwsza.

Zaloguj się, aby móc dodawać opinie

Cena: 124,00
Dostępność: Wysyłka w 3 dni