Facebook

Podziel się swoją opinią i wygraj wibrator DeLight Fun Factory

Marzysz o nowiutkim, designerskim, wielozadaniowym wibratorze Delight od Fun Factory? Teraz możesz wygrać go w naszym konkursie na najciekawszą opinię o produkcie! Sprawdź jak to zrobić:

  1. Zarejestruj się w naszym sklepie. Albo tu >> albo w trakcie procesu składania zamówienia. Jeśli jesteś już zarejestrowana, to ten punkt masz z głowy :)
  2. Przy rejestracji wymyśl i wpisz swój Pseudonim. Jeśli jesteś już zarejestrowana, ale w trakcie rejestracji nie podałaś Pseudonimu, to możesz zrobić to po zalogowaniu w zakładce Moje Konto.
  3. Kup dowolny produkt w naszym sklepie. Liczą się również zakupy, które dokonałaś w przeszłości.
  4. Zaloguj się (koniecznie!).
  5. Dodaj swoją opinię do kupionego produktu. Opinia zostanie automatycznie podpisana Twoim Pseudonimem.
  6. Wyślij na adres konkurs@frywolnie.pl zgłoszenie do konkursu zawierające Twój Pseudonim oraz nazwę produktu, do którego dodałaś opinię.
  7. Możesz zgłosić również opinię, którą napisałaś wcześniej, zanim konkurs wystartował.
  8. Czekaj na ogłoszenie wyników :).

Konkurs trwa od 15 marca 2013 do 30 kwietnia 2013 roku. W tym czasie możesz wysyłać mailowe zgłoszenia do konkursu. Pamiętaj! Możesz zgłaszać wszystkie swoje opinie - i te nowe, napisane dopiero po ogłoszeniu konkursu i te starsze, sprzed 15 marca.

A co możesz wygrać? Wibrator DeLight marki Fun Factory w kolorze różowym, wraz z ładowarką FUN magnetic Plug niezbędną do jego ładowania. Wyniki zostaną opublikowane na tej stronie oraz na naszym Fan Page'u na Facebooku do 15 maja 2013.

Życzymy powodzenia!

Pytania dotyczące konkursu kieruj na adres: konkurs@frywolnie.pl

Regulamin konkursu >>