Facebook

Prezerwatywy Pasante smakowe-tropikalne 12 szt.

Producent: Pasante, Kategoria: Higiena
Pasante_Tropical_12pack_1.jpg
Pasante_Tropical_All_Foils.jpg
Cena: 19,90
Dostępność: Wysyłka w 3 dni

Opinia naszej testerki

Bezpieczny seks oralny w tropikalnych smakach, ja i mój partner jesteśmy na tak! :D W końcu jakaś odmiana po nieśmiertelnych w tym departamencie bananie i truskawce. Mango i ananas urzekły nas smakiem i aromatem, jedynie kokos mógłby być nieco bardziej kokosowy! Multum zabawy, przy robieniu z prezerwatywy smakowitej ceratki. Pamiętajcie tylko, że podczas intensywnego seksu oralnego prezerwatywę łatwo uszkodzić zębami i warto ją zmienić na nową przed stosunkiem klasycznym lub analnym! Życzymy smacznego! ;)
Zobacz inne przetestowane produkty...

Opis produktu

Prezerwatywy Pasante, to świetny wybór, jeśli chcesz zabezpieczyć się przed:

  • nieplanowaną ciążą,
  • chorobami przenoszonymi drogą płciową,
  • bakteriami, które mogą być przenoszone w trakcie uprawiania na zmianę - seksu oralnego, waginalnego i analnego,
  • infekcjami, które może wywołać używanie wibratorów, dild i innych akcesoriów erotycznych wykonanych z niehigienicznych, porowatych materiałów (żelu, PCW lub gumy),
  • chorobami i bakteriami przenoszonymi w trakcie dzielenia się akcesoriami erotycznymi z innymi osobami.

Prezerwatywy smakowe są idealnym wyborem do seksu oralnego. Używając prezerwatywy Pasante dbasz o swój spokój, komfort i zdrowie intymne.


Prezerwatywy Tropical Flavours występują w kilku kolorach i smakach. W opakowaniu zawierającym 12 szt. znajdziesz prezerwatywy:

  • 4 szt. w kolorze białym - kokosowe,
  • 4 szt. w kolorze żołtym - ananasowe,
  • 4 szt. w kolorze pomarańczowym - o smaku mango.

Prezerwatywa jest nawilżana (lubrykowana).

Długość: 190mm

Szerokość: 53 mm

Grubość w mikrometrach: 70

Rozmiar: regularny

Ilość sztuk w opakowaniu: 12 szt.

Produkcją prezerwatyw Pasante od kilkunastu lat zajmuje się brytyjska firma Pasante Healthcare. Jest to jeden z największych producentów prezerwatyw na świecie. Według danych firmy w samej Wielkiej Brytanii średnio co sekundę zużywany jest jeden kondom Pasante.
Prezerwatywy marki Pasante wykonane są wyłącznie z najwyższej jakości materiałów, takich jak lateks z soku mlecznego roślin kauczukodajnych pochodzący ze zrównoważonego systemu upraw. Proces produkcji prezerwatyw jest wysoko zautomatyzowany i poddany rygorystycznym badaniom i testom.
Z ciekawostek dotyczących firmy - w swojej ofercie firma Pasante Healthcare ma najcieńszą prezerwatywę świata (Pasante Unique) i największą prezerwatywę z wszystkich produkowanych w Wielkiej Brytanii (Pasante King Size).

Opinie o produkcie

Nie dodano jeszcze opinii o tym produkcie. Bądź pierwsza.

Zaloguj się, aby móc dodawać opinie

Cena: 19,90
Dostępność: Wysyłka w 3 dni