Facebook

Świętuj nasze 1-sze urodziny razem z nami!

Ciężko nam w to uwierzyć, ale słoneczko coraz śmielej zaglądające w nasze okna może oznaczać tylko jedno - wiosna zawitała na dobre. A rok temu, wraz z pierwszymi dniami tej najpięknięjszej pory roku, nasz subtelny sex shop dla kobiet otworzył swoje wirtualne drzwi :).

Ten rok zleciał nam niezwykle szybko, pracowicie i przyjemnie (i to nie tylko z powodu testów produktów, które regularnie dla Was przeprowadzaliśmy ;)).
Dziękujemy, że byliście z nami. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście składając kolejne zamówienia w naszym sklepie. Dziękujemy za wszystkie entuzjastyczne opinie o frywolnie.pl. Nie będziemy ukrywać, że niektóre komentarze wywoływały u nas łzy wzruszenia :)). Dziękujemy za wspólne godziny spędzone na warsztatach masażu świecami. W tym miejscu chcielibyśmy podziękować również naszej masażystce Alicji, która za każdym razem wprowadzała Was (i nas również ;)) w stan błogiego relaksu. Przede wszystkim dziękujemy za rok pełen wyzwań. Mamy nadzieję, że zakupy na frywolnie.pl pozwoliły Wam urozmaicić erotyczną stronę Waszego życia i odkryć, że o seksie można mówić (i myśleć) ze swobodą i rozumieniem własnych potrzeb.

Świętujcie nasze 1-sze urodziny razem z nami!

Z bogatej oferty akcesoriów erotycznych wybraliśmy dla Was te, które szczególnie polecamy na prezenty urodzinowe i obniżliśmy ich ceny o 10%! Sprawdźcie nasze pomysły - może znajdziecie wśród nich idealny prezent dla kogoś bliskiego albo dla siebie :).

Mamy podwójny powód do świętowania. Już niebawem ukaże się pierwsze wydanie frywolnego Newslettera :). A w nim czeka na Was fantastyczna niespodzianka - spory rabat na całe zakupy na frywolnie.pl. Jeśli chcecie się na niego załapać, to koniecznie dopiszcie się do Newslettera do 09.04.2012 do końca dnia. Dodamy tylko, że rabat obowiązuje na wszystkie produkty, również te w promocji :).

 

Zobaczcie, jak ostatni rok wyglądał na frywolnie.pl.

Infografikę opracowała fantastyczna agencja interaktywna Industi.