Facebook

Świętuj nasze 2 urodziny razem z nami!

To niesamowite jak szybko mija czas, szczególnie jeśli robi się coś przyjemnego :). 17 marca będziemy mieli już 2 lata! Dziękujemy Wam - naszym wspaniałym Klientom za wszystkie dokonane u nas zakupy, za wiele maili i telefonów, które z nami wymieniliście i za zaufanie, którym nas obdarzyliście. Mamy nadzieję, że nieprzerwanie czerpiecie dużą satysfakcję z kupionych u nas zabawek ;).
Uwielbiamy urodziny i świętowanie (a kto tego nie lubi?!) i zapraszamy Was do świętowania razem z nami. Z okazji naszych urodzin przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek.

Weekend darmowej dostawy

Tylko przez 48 godzin, od soboty 16.03 od 00:01 do niedzieli 17.03 do 23:59, wszystkie przedpłacone zamówienia (Dotpayem lub tradycyjnym przelewem) o minimalnej wartości 40 zł wysyłamy na nasz koszt! To oznacza, że możecie zaoszczędzić na wysyłce i to nawet 19 zł, bo sami decydujecie czy wybieracie Pocztę czy kuriera. Co ważne - znaczenie ma chwila złożenia zamówienia, a nie data przelewu.

Konkurs na najlepszą opinię

Wszystkich naszych stałych i potencjalnych Klientów zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie na najlepszą opinię o produkcie. Wystarczy, że napiszecie opinię do kupionego u nas produktu i zgłosicie tę opinię mailowo (z podaniem swojego pseudonimu). Można zgłaszać również opinie, które już znajdują się w naszym serwisie (oczywiście o ile jesteście ich autorem :)). Do wygrania jest supernowoczesny, designerski i nieziemski w doznaniach wibrator Delight marki Fun Factory.
Więcej informacji o konkursie znajdziecie tutaj >>

Konkurs niespodzianka na Facebooku

Jeden konkurs to za mało? To może przydałby się drugi? Jeśli tak uważacie, to zapraszamy Was na naszego Fan Page'a na Facebooku. Już za kilka dni pojawi się tam zabawny konkurs, w którym do wygrania będzie równie atrakcyjna nagroda. Zostań naszym Fanem i śledź informacje o konkursie >>