Facebook

Uchwyt z przyssawką pod prysznic

Single locking suction handle

Producent: Sportsheets International, Kategoria: Seks pod prysznicem
Uchwyt_z_przyssawka_pod_prysznic.jpg
Uchwyt_z_przyssawka_pod_prysznic_02.jpgUchwyt_z_przyssawka_pod_prysznic_03.jpg
Cena: 49,00
Dostępność: Chwilowo niedostępne
Produkt chwilowo niedostępny.

Opis produktu

Akcesoria erotyczne "Seks pod prysznicem"

Seria "Seks pod prysznicem" została stworzona z myślą o osobach, które uwielbiają miłosne igraszki w wodzie - w wannie, pod prysznicem, w jacuzzi. Gorąca woda wspaniale rozluźnia mięśnie, oczyszcza i uwalnia od napięć i stresów, dlatego nie dziwi tak szerokie grono entuzjastów seksu w wodzie. Niestety, pomimo ogromnej przyjemności, jaką sprawiają, wodne igraszki mogą być przyczyną różnego rodzaju urazów. Łazienka pełna jest gładkich miejsc, w których nie trudno o poślizgnięcie. W tym miejscu na ratunek przychodzi seria akcesoriów erotycznych "Seks pod prysznicem". Wszystkie wykonane są z wysokiej jakości, miękkich i wygodnych materiałów, a ich zastosowanie ma nie tylko zwiększać Wasze bezpieczeństwo ale również dostarczyć Wam mnóstwa ekscytujących doznań.

Podczas seksu w wodzie naturalna "wilgoć" kobiety jest wymywana, dlatego do wodnych igraszek zalecamy stosowanie lubrykantów. Najlepsze są wodoodporne lubrykanty silikonowe.

Uchwyt z przyssawką pod prysznic

Jednym ze stabilizujących i ułatwiających utrzymanie wygodnej pozycji produktów z serii "Seks pod prysznicem", jest uchwyt z przyssawką. Ułatwia osiągane wszelkiego rodzaju pozycji bez obawy przed poślizgnięciem się. Wreszcie nie musicie martwić się o utrzymanie równowagi podczas igraszek w trakcie kąpieli. Uchwyt zapewni Wam stabiliność i pozwoli na odkrycie pozycji, na które dotychczas nie mogliście sobie pozwolić. Możecie przytwierdzić go do kafelków w łazience, ale również do każdej gładkiej powierzchni.

Uchwyt wykonany jest z twardego, wolnego od szkodliwych ftalanów plastiku z dodatkiem gumy, w miejscu, w którym przytwierdza się go do ściany. Po przytwierdzeniu uchwyt trzyma się bardzo mocno, do jego zdjęcia trzeba użyć trochę siły. Mimo to uchwyt nie został zaprojektowany do utrzymania całego ciężaru ciała człowieka.

Wypróbujcie uchwytu razem z innymi akcesoriami z serii "Seks pod prysznicem". Szczególnie polecamy podstawkę pod stopę, która świetnie z nim współgra. Możecie użyć również dwóch uchwytów naraz.

Kilka użytecznych porad:

  • starajcie się nie przytwierdzać uchwytu na fudze, może dobrze się nie przyssać,
  • przed przymocowaniem uchwytu sprawdźcie, na jakiej wysokości najwygodniej będzie go Wam używać,
  • czyśćcie uchwyt za pomocą ciepłej wody z mydłem.

Materiał: plastik, guma.

Wymiary:

  • wysokość - ok. 10,80 cm
  • szerokość - 9,50 cm
  • waga - 18 dkg.

Kolor: biały.

Opinie o produkcie

  • Naprawdę mocna na przyssawka, fajne urozmaicenie "kąpieli" ;D.

    Grzechu

Zaloguj się, aby móc dodawać opinie

Cena: 49,00
Dostępność: Chwilowo niedostępne

Polecane produkty