Facebook

Wibrująca gąbka morska

Vibrating foam sea sponge

Producent: Sportsheets International, Kategoria: Seks pod prysznicem
Wibrujaca_gabka_morska.jpg
Wibrujaca_gabka_morska_02.jpg
Cena: 74,00
Dostępność: Chwilowo niedostępne
Produkt chwilowo niedostępny.

Opis produktu


Akcesoria erotyczne "Seks pod prysznicem"

Seria "Seks pod prysznicem" została stworzona z myślą o osobach, które uwielbiają miłosne igraszki w wodzie - w wannie, pod prysznicem, w jacuzzi. Gorąca woda wspaniale rozluźnia mięśnie, oczyszcza i uwalnia od napięć i stresów, dlatego nie dziwi tak szerokie grono entuzjastów seksu w wodzie. Niestety, pomimo ogromnej przyjemności, jaką sprawiają, wodne igraszki mogą być przyczyną różnego rodzaju urazów. Łazienka pełna jest gładkich miejsc, w których nie trudno o poślizgnięcie. W tym miejscu na ratunek przychodzi seria akcesoriów erotycznych "Seks pod prysznicem". Wszystkie wykonane są z wysokiej jakości, miękkich i wygodnych materiałów, a ich zastosowanie ma nie tylko zwiększać Wasze bezpieczeństwo ale również dostarczyć Wam mnóstwa ekscytujących doznań.

Podczas seksu w wodzie naturalna "wilgoć" kobiety jest wymywana, dlatego do wodnych igraszek zalecamy stosowanie lubrykantów. Najlepsze są wodoodporne lubrykanty silikonowe.

Wibrująca gąbka

Oprócz szerokiej oferty akcesoriów, których możecie używać wspólnie w trakcie wodnych igraszek, seria "Seks pod prysznicem" obejmuje również kilka przedmiotów, z którymi możesz zabawić się sama. Jednym z nich jest wibrująca gąbka morska. Na pierwszy rzut oka wygląda jak zwykła gąbka, ale niech nie zwiodą Cię pozory. W gąbce jest tajemnicza dziurka, która zawiera mini wibratorek w kształcie pocisku. Po włączeniu wibratorek przenosi drgania na całą gąbkę. Możesz używać jej do stymulacji sutków, łechtaczki i okolic pochwy. Jeśli masz ochotę możesz podzielić się pozytywnymi wibracjami z Partnerem i razem z nim używać wibrującej gąbki.

Gąbka wyposażona jest w sznurek, przez który możesz przełożyć rękę. Po skończonej zabawie zaczekaj aż gąbka dobrze wyschnie. Możesz wyjąć wibratorek i zostawić gąbkę na brzegu wanny. Nikt się nie domyśli jakie kryje tajemnice.

Przydatne informacje:

  • wibratorek włącza się poprzez naciśnięcie czarnego przycisku,
  • przed pierwszym użyciem odkręć wibratorek, zerwij taśmę zabezpieczającą na baterii i zakręć go z powrotem,
  • wibratorek jest wodoodporny.

Materiał: gąbka morska.

Zasilanie: 3 baterie LR44 (w zestawie).

Kolor: żółty.

Opinie o produkcie

Nie dodano jeszcze opinii o tym produkcie. Bądź pierwsza.

Zaloguj się, aby móc dodawać opinie

Cena: 74,00
Dostępność: Chwilowo niedostępne

Polecane produkty