Facebook

Wieczór Panieński w domu i w klubie

Ważną rolę w trakcie Wieczoru Panieńskiego spełnią przygotowane wcześniej prezenty. Cała sztuka polega wWieczór Panieński z męskim striptizem tym, że nie będą kupione tylko zrobione.

Dobra kucharka przygotuje pyszny tort pełen afrodyzjaków z niemoralnie wylukrowanym członkiem.
Artystyczna dusza przygotuje popiersie z wizerunkiem przyszłej mężatki, ewentualnie portret.
Zabawne towarzystwo przygotuje coś w rodzaju fotoksiążki z najpiękniejszymi wspomnieniami. Znajdą się w niej nie tylko zdjęcia, ale też bilety z męskiego striptizu, na którym byłyśmy kilka lat temu, zasuszony kwiatek od Jacka z 3C, liścik który na lekcji przechwycił nauczyciel. Misz-masz wspomnień, czyli podroż sentymentalna.

Wieczór zaczniemy u przyszłej Panny Młodej w mieszkaniu. W menu królować będą babskie pyszności, dużo czekolady i afrodyzjaków. Tego dnia nikt nie dba o linię.
Muzyka-kobieca. Rynek muzyczny przygotował na wieczór Panieński wiele wspaniałych składanek.
Najlepsze dopiero wieczorem :)! Striptizerzy Policjanci niczym w Magic Mike rozgrzeją nas do czerwoności :)! Oczywiście Panna Młoda będzie myślała, że to zwykłe służby porządkowe, które pojawiły się ze względu na hałas.

A co zrobimy w nocy? Rajd po klubach, gdzie poinformowani dj-e będą zapraszać naszą bohaterkę na scenie, wymyślając ciekawe zadania. A ona :)? Natańczy się, naśmieje i zapamięta ten dzień na zawsze.

Autorka - Iwona

Przeczytaj pozostałe scenariusze >>