Facebook

Zatyczka analna z wirującą kulką Geisha Plug

Producent: Marc Dorcel, Kategoria: Zabawki analne
Zatyczka_analna_z_wirujaca_kulka_Geisha_Plug_03.jpg
Zatyczka_analna_z_wirujaca_kulka_Geisha_Plug_02.jpg
Cena: 84,00
Dostępność: Wysyłka w 3 dni

Opis produktu

Zatyczki/korki analne stosuje się zazwyczaj w dwóch celach - stymulacji odbytu oraz przygotowania do seksu analnego. Noszenie korka rozluźnia zwieracze i przyzwyczaja do uczucia wypełnienia odbytu. Jest to dobry wstęp do analnych igraszek we dwoje. Z drugiej strony, samo trzymanie korka w odbycie może sprawić niesamowitą przyjemność. Niektórzy miłośnicy zabaw analnych noszą takie zatyczki nawet poza domem.

Ta zatyczka jest dosyć nietypowa - w swoim wnętrzu kryje kulkę, która wiruje przy każdym ruchu. Powoduje to dodatkową stymulację i wzmaga doznania z noszenia zatyczki. Spróbuj użyć korka w trakcie penetracji lub zabawy wibratorem, a efekty mogą przerosnąć Twoje oczekiwania :).

Korek jest bezpieczny w noszeniu dzięki płaskiej podstawie, która jest wystarczająco szeroka, żeby uniemożliwić wessanie korka do odbytu.
Zatyczka Geisha Plug jest zrobiona z elastycznego ale wystarczająco twardego i hipoalergicznego silikonu wysokiej jakości oraz bezpiecznego plastiku ABS.

Pamiętaj żeby dokładnie umyć korek przed i po każdym użyciu ciepłą wodą z mydłem. Jeśli zależy Ci na dodatkowej ochronie i lepszej dezynfekcji, użyj środka do czyszczenia zabawek erotycznych. Przy zabawach z wszelkiego rodzaju akcesoriami analnymi koniecznie używaj lubrykantów, najlepiej na bazie wody (przy produktach wykonanych z silikonu nie powinnaś używać silikonowych lubrykantów). Odbyt nie jest naturalnie nawilżany. Dla bezpieczeństwa i lepszego komfortu trzeba to nawilżenie zapewnić.

Materiał: silikon medyczny oraz plastik ABS.

Wymiary:

  • długość - 8 cm
  • średnica - 3,2 cm
  • waga - 45 g.

Kolor: czarny.

Dodatkowe informacje:

  • z wirującą kulką w środku
  • testowany dermatologicznie
  • hipoalergiczny
  • nieporowaty
  • wolny od szkodliwych ftalanów.

Opinie o produkcie

Nie dodano jeszcze opinii o tym produkcie. Bądź pierwsza.

Zaloguj się, aby móc dodawać opinie

Cena: 84,00
Dostępność: Wysyłka w 3 dni