Facebook

Zestaw progresywnych kulek gejszy Emigi - kulki lekkie

Producent: Sinfive, Kategoria: Kulki gejszy
OSF_6900.jpg
OSF_6878.jpgOSF_6833.jpgOSF_6835.jpgOSF_6886.jpgOSF_6904.jpgOSF_6917.jpg
Cena: 119,00
Dostępność: Wysyłka w 3 dni

Opis produktu

Nowe estetyczne opakowanie - te same kulki!

Kulki Emigi są mniejsze niż podobne produkty innych marek. Dlatego polecamy je wszystkim kobietom, które mają obawy przed wkładaniem do pochwy kulek o standardowej wielkości. Spodobają się wszystkim młodym paniom oraz takim, które nie rodziły naturalnie i nie mają rozciągniętych mięśni pochwy.

Zestawy progresywnych kulek Emigi, to całkowita nowość, niedawno wprowadzona przez ich producenta. Każdy mięsień, również ten, znajdujący się w naszej pochwie, wraz ze wzrostem jego siły potrzebuje zwiększania obciążenia. Używając regularnie kulek gejszy o jednej wadze w pewnym momencie możesz odkryć, że ćwiczenia są coraz mniej efektywne. Po prostu mięsień jest już na tyle silny, że jego dalsze wzmacnianie wymaga silniejszych "ciężarków". I właśnie w tym miejscu na ratunek przychodzą kulki o większej wadze. Kupując od razu zestaw dwóch kulek o jednej wadze, oszczędzasz (i na koszcie pojedynczych kulek i na kosztach dostawy).

Na początku zaczynasz ćwiczenia od kulek jasnoróżowych (najlżejszych, o wadze 42g). Jak stwierdzisz, że mięsień potrzebuje już większego obciążenia, wymieniasz je na kulki malinowe (o wadze 58g). Jeśli długo nie ćwiczyłaś, zacznij ponownie od kulek jasnoróżowych. Jeśli uznasz, że Twój mięsień jest tak silny, że i malinowe kulki są dla niego za lekkie, zachęcamy do zapoznania się z zestawem cięższym, przeznaczonym dla kobiet regularnie ćwiczących mięsień Kegla.

Kulki Emigi wykonane są z bezpiecznego plastiku wysokiej jakości, stosowanego między innymi do produkcji zabawek dla dzieci. Materiał ten jest nietoksyczny, hipoalergiczny, higieniczny, bezpieczny dla organizmu i wytrzymały. Dla utrzymania kulek w higienie zalecamy mycie ich ciepłą wodą z mydłem. Możesz również stosować specjalny środek (spray, płyn) do czyszczenia akcesoriów erotycznych, dla zapewnienia Twoim kulkom maksimum higieny i bezpieczeństwa.

Na końcu kulek znajduje się wytrzymały "ogonek", służący do wyjmowania ich z pochwy. Dla łatwiejszej aplikacji możesz użyć dowolnego lubrykantu (za wyjątkiem lubrykantów na bazie olejów).

Materiał: WTP - bezpieczny plastik/elastomer.

Wymiary:

 • długość - 15,87 cm (łącznie z "ogonkiem")
 • obwód - 9,52 cm
 • średnica - 3,17 cm
 • waga kulek jasnoróżowych - 42 g
 • waga kulek malinowych - 58 g.

Zasilanie: naturalny ruch ciała.

Kolor: jasnoróżowy oraz malinowy.

Dodatkowe informacje:

 • hipoalergiczne
 • wolne od szkodliwych ftalanów i lateksu
 • nietoksyczne
 • bezpieczne dla ciała.

Intymna siłownia

Kulki gejszy obok działania stymulującego mają również inną funkcję - wpływają pozytywnie na Twoje zdrowie intymne.

Najbardziej popularnym zastosowaniem kulek gejszy są ćwiczenia mięśnia dna miednicy, tzw. mięśnia Kegla. Jeśli nie wiesz gdzie ten mięsień się znajduje, to najłatwiej możesz go namierzyć podczas siusiania. Spróbuj powstrzymać strumień moczu - właśnie wtedy go używasz.

Wyćwiczony mięsień Kegla:

 • ułatwia kobiecie osiągnięcie orgazmu pochwowego
 • intensyfikuje doznania mężczyzny podczas stosunku (czuje, że pochwa partnerki ciaśniej obejmuje jego penisa)
 • zapobiega problemom nietrzymania moczu i wypadania macicy
 • ułatwia poród
 • pozwala na szybszy powrót do formy po porodzie.

Ćwiczenie mięśnia Kegla polega na jego rytmicznym zaciskaniu (na ok. 5 sekund) i rozluźnianiu. O wiele łatwiej będzie Ci ćwiczyć jeśli włożysz do pochwy przedmiot, który będziesz mogła ściskać. Do tego celu świetnie nadają się kulki gejszy.

Pożądany ciężar

Kulki gejszy nie posiadają mechanizmu wibrującego. To, co czynie je niezwykłym przedmiotem, to małe ciężarki znajdujące się wewnątrz obydwu kulek.
Ciężarki, wprawiane w wibracje w trakcie Twojego ruchu, powodują delikatne obijanie się kulek o ścianki pochwy. Wpływa to na złudne uczucie wypadania kulek. Mięśnie pochwy reagują na to uczucie automatycznymi skurczami, które trenują mięsień Kegla.
"Skutkiem ubocznym" wibracji jest subtelna przyjemność odczuwana przez większość Kobiet.
Kulki drgają tylko podczas ruchu, dlatego zalecamy dowolny ale niezbyt intensywny wysiłek fizyczny. Możesz spacerować, chodzić po schodach, sprzątać...

Opinie o produkcie

 • Bardzo polecam te kulki. Miałam wcześniej innej firmy większe kulki i nie zawsze radziłam sobie z ich włożeniem. Te kupiłam z nadzieją, że będą mniejsze i łatwiejsze do włożenia i nie myliłam się. Rozmiar idealny dla mnie. Polecam.

  SabinaW

Zaloguj się, aby móc dodawać opinie

Cena: 119,00
Dostępność: Wysyłka w 3 dni

Polecane produkty