Facebook

Zostań frywolną Recenzentką

Prowadzisz bloga o tematyce: erotyka, związki, miłość, kobieta, kobiece gadżety i chciałabyś nawiązać z nami współpracę? Zostań frywolną Recenzentką!

Co oferujemy

 1. Gadżety erotyczne do przetestowania i zrecenzjowania, zupełnie za darmo i na zawsze - 1/dwa miesiące.
 2. Gadżety z naszego sex shopu na konkursy na Twoim blogu - 1/trzy miesiące.
 3. Konkursy tylko dla Bloggerek, z atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi (np. bony na zakupy ciuchów, kiążek, sprzęt elektroniczny) - 1/jakiś czas.
 4. Reklamę Twojego bloga na frywolnie.pl (linki, banner), w Newsletterze i na naszym fan page'u na Facebooku - na cały okres współpracy.

Czego oczekujemy

 1. Przetestowania i zrecenzjowania wysłanego produktu maksymalnie w miesiąc od jego otrzymania.
 2. Przeprowadzania raz na dwa miesiące konkursu z wysłanymi przez nas nagrodami.
 3. Umieszczenia na Twoim blogu bannera prowadzącego do naszego sex shopu (banner dostaniesz od nas).

Zasady współpracy

 1. Liczymy na szczere, obiektywne i wyczerpujące recenzje.
 2. Prosimy o zamieszczenie w każdej recenzji przynajmniej dwóch linków do naszego sex shopu - jeden do strony głównej i jeden do strony produktu.
 3. Każda recenzja powinna zawierać minimum jedno zdjęcie produktu. Jeśli nie masz możliwości samodzielnego wykonania zdjęć, dostaniesz je od nas.
 4. Zależy nam na informacji, że jesteśmy sponsorem nagród w konkursach.
 5. Gadżety do recenzji będą pochodzić z oferty naszego sklepu. Mogą to być również produkty, które dopiero planujemy wprowadzić do sprzedaży, a wcześniej chcielibyśmy poznać Twoją opinię.
 6. Będzie nam miło, jeśli linki do swoich recenzji i konkursów będziesz umieszczać na swojej stonie na Facebooku, kanale na Twitterze i w innych tego typu miejscach w sieci.

Sugestie dotyczące pisania recenzji oraz dokładne zasady opisywania zdjęć i linków dostaniesz od nas po nawiązaniu współpracy.

Oferta tylko dla osób pełnoletnich!

Jesteś zainteresowana? Napisz do nas na blogi@frywolnie.pl.

Zastrzegamy sobie możliwość nawiązania współpracy z wybranymi Bloggerkami. Szczególną uwagę zwracamy na to czy blog "żyje". Recenzje naszych produktów i konkursy nie mogą być jedynymi wpisami.