Facebook

Jak jej zrobić lepiej? Czyli dlaczego mężczyźni nie powinni się bać zabawek erotycznych?

Jak jej zrobić lepiej? Czyli dlaczego mężczyźni nie powinni się bać zabawek erotycznych?

Dzień dobry! Mamy XXI wiek Panowie! XXI! To że seks jest fantastyczny, wiemy już od dawna, ale czy oby na pewno wszyscy jesteśmy z seksem w XXI wieku? Absolutnie nie chcę ujmować mocy penisowi, bo jest ponad wszelką wątpliwość wielki i potężny, pragnęłabym jedynie dopieścić clitoris i joni. Ostatnie badania pokazują, że mężczyźni są ostrożni w zapraszaniu gadżetów erotycznych do łóżka, chciałabym zatem oswoić Was z tematem. Odpowiednio dobrana zabawka nie tylko sprawi radość, ale może również służyć poprawie jakości życia i zdrowia seksualnego, a nawet mieć działanie terapeutyczne. Dlaczego by nie sięgnąć po wsparcie, które zapewni Waszej Kochance odlot i orgazm życia i Wam przy okazji zrobi równie dobrze? Choć samo dobrze to za mało ;) Czemu by nie zrobić Jej i sobie lepiej? W tym przypadku lepsze absolutnie nie jest wrogiem dobrego, bo używanie gadzetów erotycznych ma wiele dobroczynnych i pomocnych wpływów. Trudności z osiągnięciem orgazmu poprzez samą penetrację rozwiąże w mig maleńki bullet, przemęczonego penisa wzmocni pierścień erekcyjny, a wibrator.., Cóż… Możecie mieć z niego obopólną korzyść ;)

Przejdźmy zatem do clue programu  Jak jej zrobić lepiej?

Le clitoris

Nie obędzie się bez krótkiej lekcji anatomii. Łechtaczka, która pojawiała się i znikała na kartach historii, aktualnie przeżywa swój renesans. W dobrym tonie jest zatem posiadać na jej temat nieco wiedzy, a dokładniej tak o 90% więcej tej, którą wynieślicie ze szkoły, bo żołądź łechtaczki, o którym uczyliśmy się na biologii, to jedynie wierzchołek góry lodowej. Dosłownie, bo podobnie jak w przypadku góry lodowej większość powierzchni łechtaczki znajduje się wewnątrz ciała Waszej kochanki, odpowiadając za jej orgazmy od środka i od zewnątrz. Łechtaczka to jedyny organ na ciele kobiety stworzony tylko i wyłącznie do dawania przyjemności, dlatego też powinna być traktowana ze specjalną uwagą. Żołądź łechtaczki znajduje się u zbiegu warg sromowych mniejszych i jest mózgiem operacji „lepiej, a tym samym Waszą najlepszą przyjaciółką ;) Czy już wspominałam, że skurcze platformy orgazmicznej Waszej Kochanki zapewnią Wam samym lepszy orgazm? I to poczucie satysfakcji, kiedy zobaczycie uśmiech Ukochanej po… Warto zatem zgłębić wiedzę, jak i czym dokładnie dopieścić łechtaczkę Waszej Damy...

Zatem do zadań:

Z błyskiem w oku poinformuj Ukochaną, że dziś w łóżku nie będziecie sami. Zanim oczywiście zbierzesz cięgi, co za erotyczna fantazja narodziła się tym razem w Twojej głowie, uspokój Miłość Swego Życia, że ten wieczór należy do Niej i tylko do Niej, a Ty, jako ugruntowany w swojej męskości samiec, nie boisz się poprosić o pomoc. A dokładniej masz do tego specjalną amunicję, kaliber 90 mm (szczęścia). Do tego idealnie imituje perkusję w Twoim ulubionym kawałku metalowym. Naprawdę można się zasłuchać. W jękach, które Kochanka wydaje w rozkoszy, rzecz jasna. Idealny bullet wybierasz na podstawie koloru noszonej przez Twą Damę biżuterii: srebro, żółte złoto, różowe złoto. Włączasz, wybierasz ulubiony tryb prędkości i wibracji (polecam 3) i niech jej Kochanie, nie mam siły wstać… Zrobisz mi kanapkę? – po wszystkim będzie najlepszą nagrodą za ten owocny trójkąt.

Seks XXI wieku

Pierścień erekcyjny to Twój przyjaciel. A jeśli dodatkowo jest wibrujący lub w zestawie z wibratorem tym lepiej. Fantastycznym prezentem dla Was obydwojga będzie pierścień z aplikacją mobilną Lovely, Wasz prywatny trener miłości. Dostępny w dwóch kolorach dzikiej zieleni i łagodnego różu, a do tego stworzony przez Polaka jako startup, który szturmem przejmuje światowy rynek zabawek dla dorosłych! Sprawdzi się zarówno u świeżo upieczonych par oraz u tych z już dłuższym stażem, urozmaici życie erotyczne i będzie doskonale prezentował się pod choinką. I tak, seks pod choinką również miałam na myśli :D

Co się wydarzyło w Vegas…

Wróćmy do miłosnych konfiguracji, po trójkątach warto przejść do czworokątów przy wykorzystaniu fantastycznych dopieszczających zestawów Ooh by Je Joue. Wyobraźcie sobie gorący karnawał w Rio, latynoski klimat, spocone ciała splecione w dzikim tańcu. Zestaw Her name is Rio pozwoli Wam obydwojgu eksplorować swoją niegrzeczną stronę. I pamiętajcie, w poszukiwaniu nowych dróg do rozkoszy ogranicza Was tylko wyobraźnia ;)

Co wydarzyło się w Vegas, niech zostanie w Vegas - znacie tę maksymę? Chyba nawet lepiej zachować to dla siebie, bo zdarzenia szalonej nocy z wykorzystaniem zestawu What happens in Vegas mogłyby przyprawić niejednego o rumieńce... Szczególnie, że czerwony wibrator i pierścień erekcyjny nasuwają na myśl konfiguracje conajmniej śmiałe i dopieszczające Waszą dwójkę na wiele wymyślnych sposobów.

Na ochłodę przyjdzie zestaw London love-in, przynosząc ze sobą angielska miłość i jej londyńskie mgły. Iście królewskie dopieszczenie zaoferuje pierścień erekcyjny w kolorze królewskiego błękitu oraz przepiękny fuksjowy masażer. Rozkosz w zestawie to doskonały wybór, by ośmielić siebie w temacie zabawek erotycznych i eksplorować możliwości, które niosą.

Coś z łaciny i coś z greki

Czy kiedykolwiek rozważałeś to, że wibrator może stać się Twoim najlepszym przyjacielem? Pewnie nie. Jeśli zupełnie nie masz pomysłu, "jak się za to zabrać" i masz wrażenie, że tworzenie skomplikowanych esejów, gdy dopiero poznałeś alfabet jest dalece ponad Twoje siły, poniżej krótka ściągawka:

Wibrator, poza swym podstawowym przeznaczeniem do penetracji waginalnej sprawdzi się również jako masażer łechtaczki oraz masażer sfer erogenny: warg sromowych, sutków, penisa, perineum, prostaty. Wibrator zatem może być wspaniałą zabawką dla dwojga - wszystko zależy od tego jak otwarte są Wasze głowy i ciała ;) Wibratory z "ogranicznikiem" są przeznaczone do penetracji analnej i można ich używać zarówno w wersji dla Niej jak i dla Niego. Wibrator w pochwie lub odbycie Kochanki doda dreszczyku pikanterii i całkiem porządnych orgazmicznych dreszczy Tobie, jeśli zdecydujecie się na podwójną penetrację. Pamiętajcie tylko, by rozgrzać się przed tym odpowiednio i użyć dużej ilości lubrykantu - na przykład naszego bestselleru Pink na bazie wody, który będzie odpowiedni dla silikonowych zabawek. Wasza Ukochana odpłynie, a Wy razem z nią. Na długie miłosne sesje z użyciem gadżetów z innych materiałów polecamy odporniejsze na ścieranie żele silikonowe, na przykład nawilżający Pjur Med Soft z olejkiem Jojoba.

Jeśli ciekawi Was eksploracja miłości greckiej - po dalsze pomysły i wskazówki odsyłam do artykułu o seksie analnym.

Mam nadzieję, że po tym krótkim przeglądzie widzicie już doskonale, że nie taki wilk straszny, jak go malują i, że naprawdę nie macie powodów, by obawiać się zabawek erotycznych. Zaopatrzeni w wiedzę, jak gadżety wybrać i jak ich używać na pewno poczujecie się pewniej na tym nieznanym lądzie, a może nawet zaskoczycie swoje Ukochane rozeznaniem w temacie. Zatem niech gadżety erotyczne przyniosą Wam masę rozkoszy i radości i dopieszczą Wasze partnerki oraz ich łechtaczki ;)

Bia