Facebook

Jak wprowadzić bondage do sypialni?

Polki coraz częściej przekonują się, że akcesoria erotyczne mogą wprowadzić do ich życia wiele nowych, zaskakujących i bardzo przyjemnych doznań. Kupują wibratory, dilda i masażerki stymulujące łechtaczkę. Nie boją się zadawać pytań o ich działanie, wykonanie, materiały. Oglądają, porównują, czytają opisy i opinie innych Kobiet. Wreszcie wybierają takie akcesoria, które w pełni spełnią ich potrzeby. Lubią eksperymentować w łóżku. Coraz częściej urozmaicają wspólne chwile zmysłowymi masażami, erotycznymi malunkami na ciele, striptizem, pikantnymi grami planszowymi. Wiedzą do czego służą i jak używać lubrykantów i kulek gejszy. Są coraz bardziej pewne siebie i własnej seksualności. Jest jednak jedna sfera, w rozmowach o której nadal się czerwienią, uciekają wzrokiem i wolą szybko zmienić temat. Słysząc słowa BDSM, Bondage, Fetysz odpowiadają "ja takich rzeczy nie robię" albo "nie jestem zboczona".
Z drugiej strony wystarczy poczytać fora internetowe, na których prowadzą rozmowy na takie tematy. W miejscach, w których czują się anonimowe, puszczają wodze fantazji, zrzucają z siebie skorupkę wstydu i głęboko zakorzenionych wzorców co wypada, a czego nie wypada w łóżku. Jedne piszą, że lubią być dominowane i krępowane, że marzą o tym, by ktoś je związał, przykuł do łóżka. Drugie chciałyby wystąpić w roli dominy, skrępować Kochanka i przejąć nad Nim i Jego rozkoszą całkowitą władzę.

Może najwyższy czas pozbyć się zahamowań i spróbować tego, o czym dotychczas wiele z nas tylko potajemnie marzy? Prawie w każdym z nas drzemią głęboko ukryte pragnienia dominowania lub bycia zdominowany. U niektórych są mocniejsze, u innych słabsze. Wiele osób za szczyt fantazji uznaje skrępowanie rąk kajdankami z futerkiem. Inni potrzebują znacznie silniejszych bodźców - skórzanych pejczy, lateksowych ubrań czy klamerek na sutki. Każda fantazja jest warta zrealizowania, a przynajmniej podjęcia takiej próby. Oczywiście o ile nie krzywdzi innych i o ile znajdziemy osobę, która będzie chciała realizować nasze fantazje razem z nami :).

Jak się przełamać?

Gdzieś w głębi siebie skrywasz pragnienie wprowadzenia do sypialni elementów bondage? Chciałabyś sprawdzić jakie to uczucie oddać kontrolę nad własnym ciałem i przyjemnością drugiej osobie? Marzy Ci się chwycenie kajdanek i pejczyka i pokazanie Partnerowi swojej bardziej niegrzecznej strony? Chciałabyś ale nadal się wstydzisz, krępujesz i boisz? Przede wszystkim musisz zrozumieć, że takie fantazje są objawem zupełnie normalnym i zdrowym. Co więcej, może zdarzyć się, że takie urozmaicenie seksu zwiększy Twoją ochotę na igraszki i ułatwi Ci osiąganie orgazmów. Jest wiele osób, którym łatwiej jest szczytować w określonych warunkach (np. kiedy są przywiązane do łóżka albo klepane po pupie).

Kup piórko do łaskotania

Zacznij powoli. Jeśli czarne, skórzane, nabijane ćwiekami akcesoria do bondage Cię odrzucają, spróbuj z czymś znacznie subtelniejszym. Na początek polecam jedwabne szarfy do krępowania. Możesz kupić je w ładnych kolorach, takich jak czerwień czy fiolet, które zupełnie nie kojarzą się z BDSM i dominacją. Na początku związuj tylko ręce. Po oswojeniu się z tym nowym doznaniem seksualnym spróbuj skrępować również nogi.
Do szarf dołóż opaskę na oczy i delikatne piórko do łaskotania. Są to akcesoria bardzo subtelne i zupełnie bezbolesne.Możesz zakończyć na tym etapie ale jeśli chciałabyś spróbować czegoś nieco bardziej pikantnego, dołącz packę do klepania w pupę. Tutaj również nie musisz od razu dawać czy dostawać mocnych klapsów drewnianą deską. Zamiast niej wypróbuj miękką packę w kształcie serduszka. Z jednej strony ma futerko, którego możesz używać zamiast piórka do łaskotania, z drugiej gładką powierzchnię do wymierzania klapsów. Używana nawet z dużą siłą nie wywoła bólu pośladków, a wrażenia z takiego klepania są bardzo przyjemne i podniecające.

Mając już podstawowe wyposażenie niegrzecznej dziewczynki zacznij z nim eksperymentować. Używaj akcesoriów w różnej konfiguracji, możesz też pokusić się o odgrywanie ról (np. uczennicy, która nie odrobiła lekcji i musi zostać ukarana albo sprzątaczki, która niedokładnie zmiotła kurz i jej niezadowolony chlebodawca musi jej pokazać jak używać miotełki). Po pewnym czasie możesz sięgnąć po bardziej zaawansowane akcesoria - metalowe kajdanki (nie polecam ich dla początkujących - wpijają się w nadgarstki i możesz mieć po nich siniaki) czy drewnianą packę do klapsów. Używając takich przedmiotów nadal będziesz poruszać się po subtelnym terytorium light bondage, czyli krępowania typowo sypialnianego. Jeśli poszukujesz mocniejszych wrażeń, to zachęcam do przejrzenia forów, na których wypowiadają się amatorzy BDSM z prawdziwego zdarzenia.

Jak namówić Partnera?

Kup mankiety do krępowaniaJeśli sama przekonałaś się już do zrealizowania swoich fantazji związanych z krępowaniem, najwyższy czas namówić Partnera. Jeśli boisz się niezrozumienia czy odrzucenia, najlepiej zrób to z humorem. W tym przypadku nie polecam tzw. "poważnej rozmowy", która może tylko przestraszyć Twoją drugą połówkę. Wykorzystaj chwilę wspólnego rozluźnienia i relaksu i... zacznij od Niego. Zapytaj co kręci Twojego Partnera w łóżku, czy jest coś, czego dotychczas nie robiliście, a chciałby spróbować. Możesz poruszyć ten temat w trakcie oglądania pikantnej sceny erotycznej w filmie. Zachęcam również do odwiedzenia wspólnie z Partnerem strony naszego sex shopu. Jego estetyczny, subtelny wygląd, ładne zdjęcia i dokładne opisy produktów mogą pomóc w przełamaniu lodów i rozpoczęciu rozmowy na tematy związane z Waszymi fantazjami. Wybierzcie wspólnie jeden, dwa gadżety, które Wam się spodobają. Wspólne oczekiwanie na przesyłkę i jej rozpakowywanie pomoże Wam w budowaniu intymnej atmosfery i być może przyczyni się do śmielszego dzielenia się erotycznymi marzeniami.

Ciekawym sposobem na przekonanie Partnera jest również połączenie akcesoriów bondage z czymś co bardzo lubi, np. z seksem oralnym. Następnym razem, kiedy będziesz pieścić Go w ten sposób, zaproponuj mu skrępowanie rąk. Na początku możesz użyć zwykłego szalika. Jeśli da się namówić, może się okazać, że odkryje zupełnie nowe, niesamowite doznania. Jeśli mu się spodoba, rozmowa o Twoich fantazjach będzie znacznie łatwiejsza.

Ania

Polecane produkty