Facebook

Kreatywny prezent walentynkowy dla Niego

Już niebawem obchodzić będziemy święto splecionych dłoni, głębokich spojrzeń w oczy, motylków w brzuchu, rozgrzanych do czerwoności serc i ognistych chwil tylko we dwoje. Wyjątkowość Walentynek w porównaniu z innymi świętami polega na tym, że 14 lutego nikt nikomu nie każe wbijać się w garnitur i dyskutować o polityce z całą rodziną przed telewizorem. Walentynkowe atrakcje wyglądają zupełnie inaczej, ale uwaga, bowiem … czyha na nas wyjątkowo podstępna rutyna, która umie zepsuć wszystko, jeśli tylko damy się jej niebezpiecznie rozpasać. I choć 14 lutego obchodzimy stosunkowo młode święto, to może tak na wszelki wypadek powalczmy z rutyną, póki jeszcze na dobre nie zabrała się do pracy.

Główną rolę w tej bitwie odegrają prezenty okraszone pewną nutą kreatywności. Panowie mają mniejszy problem, bo każdej kobiecie spodobają się kwiaty, walentynkowa bombonierka czy gustowna bielizna. My, Kobiety, musimy postarać się bardziej, ale uwierzcie – będzie warto :).

Seksowna sekretarka

Podaruj... siebie

Najlepszym prezentem dla Twojego mężczyzny jesteś Ty, a Walentynki to najlepszy moment żeby mu o tym przypomnieć. Odłóż na półkę domowe dresy, na dżinsy też przyjdzie lepsza okazja… Bądź seksowna i zdecydowana – uwiedź Go kolejny raz i przejmij kontrolę. Otwórz mu drzwi w seksownej bieliźnie. Zastanów się co najbardziej lubi – stringi, pończochy, a może szpilki? Włóż je. Wspominał kiedyś, że kręcą go przebieranki? Kup sobie strój pielęgniarki, pokojówki albo policjantki. Spróbuj wczuć się w rolę – na powitanie wpakuj go do łóżka i zmierz ciśnienie, omieć dokładnie piórkiem-miotełką albo zakuj w kajdanki ;).

Możesz też zrobić seksowny striptiz. Bądź dzika, pewna siebie i zdecydowanie idź na żywioł, ale pamiętaj, że trochę praktycznych ćwiczeń może bardzo Ci się przydać. Instrukcję wykonania domowego striptizu znajdziesz w jednym z poprzednich artykułów.


Przez żołądek

Większość źródeł wskazuje, że faceci myślą tylko o dwóch rzeczach – seksie i jedzeniu. Jeśli to pierwsze planujesz mu w Walentynki zapewnić ;), to pozostaje Ci tylko przygotowanie smacznej kolacji. Jeżeli ma być przyjemnie, to nie ma zmiłuj – musi być przyjemnie od początku do końca. W Walentynki nie rób nic na pół gwizdka. Przypomnij sobie jaką kuchnię lubi i które potrawy smakują mu najbardziej. Jeśli lubi jeść tłusto, a Ty tego nie pochwalasz, trudno – raz na jakiś czas możesz zrobić mu tę przyjemność :).

Miłosna rozgrywka

Mimo dosyć poważnej myśli przewodniej Walentynek, która mówi o miłości, związkach i udanych relacjach, błędem będzie traktowanie ich superpoważnie. Jeżeli będziesz zbyt sztywna i zapomnisz przymrużyć oko, walentynkowa atmosfera szybko wyparuje. Najlepszym sposobem na jej podtrzymanie będzie po prostu dobra zabawa. W lekko pikantnej konwencji rzecz jasna. Zaproponuj partnerowi grę erotyczną. Tego typu zabawy potrafią nieźle rozpalić. Polecam grę planszową Sekrety Nocy z seksownymi dodatkami. A może bardziej zainteresuje Was rozgrzewająca atmosferę, nowa wersja rozbieranego Pokera?

Niezwykle ważnym elementem udanych Walentynek jest stopniowanie napięcia. Jeśli wyciągniesz wszystkie asy z rękawa w jednym momencie, któryś może przepaść niezauważony. Bądź cierpliwa i konsekwentna. Obiecaj mu wisienkę ze szczytu tortu, ale nie pozwól jej sobie zbyt szybko odebrać. Jeśli na wieczór przygotowałaś seksowną niespodziankę, nakręcaj go cały dzień. Wysyłaj mu sprośne SMS-y, zrób zdjęcie fragmentu nowej bielizny (oczywiście na Tobie) i prześlij mu na maila lub komórkę. Gwarantuję, że po dniu pełnym takich atrakcji, wieczorem rzuci się na Ciebie jak zwierzę :).


Smakowe żele nawilżającesmak miłości

A na koniec nieco kontrowersyjny, ale w stu procentach skuteczny pomysł – daj mu prezent w postaci fantastycznego seksu oralnego. Znasz Faceta, który tego nie lubi? Nie ma co się oszukiwać – mężczyzna, który tego nie dostaje gaśnie tak szybko jak świeczka nakryta szklanką. Jeśli nigdy wcześniej tego nie robiłaś i dotychczas broniłaś się rękami i nogami, przełam się. Nie bój się, on na pewno nie będzie protestował, a takiego prezentu długo nie zapomni i poprosi o jeszcze – najpóźniej 15 lutego ;). Żeby było Ci przyjemniej, zaopatrz się w smakowy żel nawilżający.

Pamiętaj, że każdy z wyżej wymienionych sposobów niesłychanie uatrakcyjni Walentynki, ale najlepsze efekty da umiejętne połączenie wszystkich. Oczywiście nie na jeden raz, bo na to nie wystarczy Ci czasu… Jednak z drugiej strony… Gdyby się dłużej zastanowić…

Miłych Walentynek!

Ania

Polecane produkty