Facebook

Pokaż Jej, że Ją kochasz – pomysły, które zachwycą każdą Kobietę

Zbliżają się Walentynki, święto wszystkich zakochanych. Już za chwilę z wszystkich stron zaczną atakować nas reklamy pluszowych misiów, czekoladek, biżuterii i ozdóbek w kształcie serc w praktycznie każdym wydaniu. Święto piękne i warte celebrowania, szczególnie, że przypada w dniu, w którym za oknami jest zazwyczaj zimno, szaro i ponuro. Myśl, że mamy kogoś, z kim możemy dzielić się naszym uczuciem w tym szczególnym dniu, sprawia, że polska zima chociaż trochę mniej daje nam się we znaki :). Szkoda tylko, że Walentynki miną, a my znowu powrócimy do naszych codziennych przyzwyczajeń. Zapomnimy, że uczucia warto wyrażać częściej, niż kilka razy w roku, kiedy akurat kalendarz nam o tym przypomni. Szczególnie Panowie (i tu wszystkich prawdziwych romantyków proszę o wybaczenie) mają spore problemy z okazywaniem Drugiej Połówce swojej miłości, przywiązania, sympatii. A przecież tak niewiele potrzeba, żeby pokazać, jak ważna jest dla nas ta druga osoba. Takie drobne gesty potrafią sprawić niesamowitą przyjemność, zapobiegają monotonii w związku, a jego temperaturę trzymają ciągle w okolicach 100 stopni Celsjusza ;).

Ten poradnik kieruję szczególnie do Panów. Często słyszę, że Wasza Partnerka zarzuca Wam brak kreatywności. Tak już ten świat jest skonstruowany, że to Kobiety są bardziej romantyczne i pomysłowe w wyrażaniu swoich uczuć. Panom najczęściej tych cech brakuje. Nie jest to nic złego, macie mnóstwo innych zalet :) i nikt nie każe Wam zmieniać się od razu w niepoprawnych romantyków. Warto jednak czasami zrobić coś miłego dla Partnerki, zaskoczyć ją niebanalnym pomysłem i pokazać, jak bardzo ją kochasz. Tym bardziej, że Kobieta, która czuje się kochana, jest znacznie mniej podejrzliwa, złośliwa i nadąsana. Jest po prostu szczęśliwa :)).

A więc, drodzy Panowie, po tym nieco przydługim wstępie proponuję przejść do rzeczy. Spisałam dla Was listę 11 pomysłów, jak pokazać Jej, że Ją kochacie. Starałam się wybrać takie gesty, które są łatwe w realizacji i niezbyt kosztowne. Spróbujcie wykorzystać chociaż kilka z nich - w Walentynki i w każdy inny dzień, kiedy chcecie uszczęśliwić swoją Partnerkę.

 1. Łóżko całe w płatkach róż.
  Obsyp całe łóżko płatkami róż, a z części płatków zrób ścieżkę prowadzącą od drzwi sypialni. Innym wariantem tego pomysłu jest ułożenie z płatków serca. Najlepszy efekt osiągniesz używając ciemnych płatków na białej pościeli.
  Jeśli masz więcej czasu na przygotowania, kup butelkę dobrego wina, puść spokojną muzykę, zgaś światło w sypialni, porozstawiaj i zapal duuużo świec. Zrób to oczywiście wtedy, kiedy Twojej Ukochanej nie ma w domu. Taka niespodzianka po ciężkim dniu w pracy na pewno bardzo Ją zrelaksuje.
  Do realizacji tego pomysłu przydadzą Ci się sztuczne (materiałowe) płatki róż. Nie będziesz musiał wykupywać całego zapasu róż z kwiaciarni i tracić czasu na obrywanie płatków :). Sztuczne płatki są gotowe do rozsypania, nie więdną i możesz używać ich wiele razy.
 2. Romantyczny wieczór pod gwiazdami.
  Nawet zimą i w środku miasta możesz zafundować swojej Partnerce rozgwieżdżone niebo. Wystarczy, że kupisz (np. w sklepie z zabawkami) przyklejane plastikowe gwiazdki, które świecą w ciemności. Najpierw dobrze je naświetl (zwykłą nocną lampką), przyklej na suficie, zaproś Partnerkę do sypialni, nalej po kieliszku wina i zgaś światło. Będzie zachwycona :).
  Rozgwieżdżonym niebem możesz uzupełnić wcześniejszy pomysł z płatkami róż.
 3. Piknik w domuNietypowy piknik.
  Wieczór pod gwiazdami możesz połączyć z wcześniejszym piknikiem... na środku pokoju. Porozsuwaj meble, połóż koc, postaw kosz pinknikowy, wino i dwa kieliszki. Włóż do kosza kilka przekąsek – winogrona, orzechy, małe kanapki, pokrojony ser itp. Piknik stanie się jeszcze bardziej romantyczny, jeśli w jego trakcie będziecie nawzajem się karmić. Dla lepszego efektu, zamiast muzyki, puść odgłosy ćwierkających ptaków, szumiącego lasu albo owadów bzykających na łące. Poczujecie się jak na prawdziwym pikniku na łonie natury :).
 4. Walentynkowa kartka z niespodzianką.
  Wróć do czasów szkoły podstawowej i wyślij Jej pocztą prawdziwą walentynkę z miłosny wyznaniem. Do środka włóż jakiś zaskakujący gadżet – kluczyki do kajdanek, piórko do łaskotania, kostkę do gry, zapałkę itp. Najlepiej, jeśli będzie to tylko fragment przedmiotu/kompletu, który wykorzystacie w trakcie romantycznego wieczoru (kajdanki, zestaw do krępowania, gra erotyczna, świeca do masażu itp.). Na pewno cały dzień będzie zastanawiała się do czego pasuje ten mały przedmiot, który znalazła w kopercie i jaką niespodziankę dla niej przygotowałeś.
 5. Balonowa miłość.
  Wyślij Jej do pracy pęk balonów w kształcie serc. Nie dość, że będzie mile zaskoczona, to jeszcze Jej koleżanki pękną z zazdrości o tak pomysłowego Partnera ;).
 6. Czekoladowa niespodzianka.
  Kup kilka czekoladek (najlepiej w kształcie serduszek). Każda czekoladka musi być osobno zapakowana (inaczej mogą się rozpuścić i wszystko zabrudzić). Porozkładaj czekoladki w różnych miejscach w domu, tak żeby przypadkiem na nie trafiała. Wrzuć jedną do jej torebki, jedną do szuflady z bielizną, jedną połóż na poduszce, kiedy będzie się kąpała pzed snem. Włóż jedną czekoladkę do Jej ulubionego kubka, z którego pije rano kawę, a jedną do kosmetyczki. Pomyśl o wszystkich miejschach, do których często zagląda. Postaraj się tylko zapamiętać wszystkie miejsca, w których umieściłeś czekoladki. To na wypadek, gdyby którejś nie odnalazła.
 7. Muffinka z milosnym wyznaniemSłodkie wyznanie.
  Kup foremkę do muffinków i samodzielnie je upiecz (mnóstwo przepisów znajdziesz w Internecie). Kobiety uwielbiają słodycze, a myśl o tym ile serca włożyłeś w upieczenie babeczek, będzie dla niej niezwykle miła. Możesz ozdobić muffinki kolorowymi pisakami i napisać na nich miłosne wyznanie. Na każdej babeczce napisz kolejną literę i powiedz jej, że moje je zjeść, dopiero jak ułoży muffinki w odpowiedniej kolejności.
 8. Uczucie kredą pisane.
  Napisz miłosne wyznanie kredą, na chodniku przed Waszym mieszkaniem. Może to być też krótki tekst, który ma znacznie tylko dla Was (np. fragment Waszej piosenki). Deszcz zmyje kredę po jakimś czasie ale lepiej żeby nikt Cię nie nakrył w trakcie smarowania po chodniku – możesz odpowiedzieć za dewastację ;).
 9. Sniadanie do lozkaMiła pobudka.
  Podaj jej śniadanie do łóżka - niby taki oklepany ale niezwykle uwielbiany przez Kobiety gest :). Spróbuj wyciąć z kanapek serca (np. foremką do ciasteczek) albo zrób miłosną dekorację ketchupem. Miłym dodatkiem będzie pojedynczy kwiatek wetknięty w mały wazon postawiony na tacy – może być róża albo inny, jej ulubiony kwiat.
 10. Wyraź to na koszulce.
  Zamów koszulkę ze zdjęciem swojej Partnerki i napisem "Kocham ją". Otwórz drzwi ubrany w tę koszulkę (i tylko w koszulkę ;)). Oczywiście na koszulce może być inny tekst czy symbol - ważne, żeby było to coś, co wyrazi Twoje uczucia.
 11. Tydzień miłości.
  I ostatni pomysł, na cały tydzień :). Przygotuj 7 kopert. Do każdej koperty włóż inne miłosne wyznanie (np. Kocham Cię, Jesteś dla mnie najważniejsza na świecie itp.). Włóż wyznania do kopert i zaklej je. Na każdej kopercie napisz inną datę - np. "Otwórz mnie 15 stycznia", "Otwórz mnie 16 stycznia" i tak aż przez siedem dni. Możesz poukrywać koperty w różnych miejscach, tak jak czekoladki z pomysłu nr 6 albo każdego dnia kłaść jedną w tym samy miejscu. Jeśli dysponujesz większym budżetem, w ostatniej kopercie możesz ukryć prezent, np. voucher do SPA, bilety na komedię romantyczną, bon na zakupy w jej ulubionym sklepie, biżuterię.

Mam nadzieję, że spodobały Ci się powyższe pomysły i już planujesz ich wykorzystanie :). Jeśli w trakcie czytania wpadł Ci do głowy, jakiś inny, własny pomysł - śmiało, zrealizuj go. Pamiętaj, że Kobiety wręcz uwielbiają drobne wyrazy miłości. Takie gesty są ważniejsze od tysiąca prezentów, które kupujesz, żeby "odbębnić" Walentynki, urodziny czy inną okazję. Pokaż jej, że Ją kochasz, a będziesz miał/miała u swojego boku szczęśliwą Kobietę :).

Ania